Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da satış potansiyeli olan 9 isim
10

GALATASARAY'I BEKLEYEN SENARYOLAR

Galatasaray, UEFA ile bugün 4 yıllık bir anlaşma imzalayacak. Anlaşmaya göre 6 milyon Euro para cezası ve bonservis kısıtlaması uygulanacak. UEFA'nın transfer kısıtlaması cezasının ardından Galatasaray'ın sezon sonunda sarılması kuvvetle muhtemel oyuncu bulunuyor. UEFA'dan "Sattığın oyuncu bonservisi ile transfer yap" talimatının ardından Galatasaray'da sezon sonunda yaşanacak olan olası senaryolara gelin birlikte bakalım.

Galatasaray, UEFA ile bugün 4 yıllık bir anlaşma imzalayacak. Anlaşmaya göre 6 milyon Euro para cezası ve bonservis kısıtlaması uygulanacak.

 
9

Garry Rodrigues

Galatasaray kadrosunda satıp potansiyeli en yüksek oyuncu olan Garry için İngiliz kulüplerinin nabız yokladığı biliniyor ancak sarı-kırmızılı kulübe şu ana kadar ulaşan resmi bir teklif yok. Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz "Garry için 30 milyon euro isterim" dese de genç yıldızın satış potansiyelinin 20 milyon euroya yakın olması bekleniyor.

8

Belhanda

Galatasaray'a 8+1 milyon euro bonservis bedeli karşılığında transfer olan ancak gösterişsiz futbolu nedeniyle sarı-kırmızılı takıma şu ana kadar beklenen katkıyı sağlayamayan Belhanda için özellikle Çin ve Katar merkezli opsiyonların olduğunu biliniyor. Galatasaray, Belhanda için 10 milyon euroya yakın bir bonservis bedeli belirledi