Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da Ocak ayı için transfer alternatifleri

Devre arası yaklaştıkça transfer konuları gündeme gelmeye devam ederken, Fatih Terim’in geçtiğimiz gün kullandığı ifadelerle Galatasaray’ı çok haraketli bir dönemin beklediği ortaya çıktı. Peki bunun altında yatan sebepler ne?..
17

TERİM’İN SÖZLERİNİN ALTINDA YATANLAR

Kiralık ve sözleşmesi sezon sonunda bitecek oyunculardan dolayı Galatasaray'ın Ocak ayında eli kolu bağlanmış durumda. Ocak ve Temmuz dönemi olmak üzere iki aşamalı bir transfer stratejisi yürütecek olan sarı-kırmızılı yönetimin elinde Ocak ayında paraya dönüştürebilecek Mariano, Maicon, Belhanda ve Feghouli bulunuyor. Feghouli ve Belhanda'nın yükselen performansı Fatih Terim'i de oldukça zorlu bir karara itiyor.

16

MARIANO

Galatasaray'da satış potansiyeli olan oyunculardan biri Mariano. Flamengo ile pbir dönem görüşme halinde olan Galatasaray, 3 milyon euroluk bonservis bedeli talep ediyor ancak Brezilya kulübünün şu ana kadar çıktığı maksimum bütçe 1.5 milyon euro oldu.

15

MAICON

Galatasaray'da istikrarsız bir performans sergileyen Maicon, Al Hilal ile temaslarını sürdürüyor. Yönetim, 30 yaşındaki Brezilyalı stoper için 5 milyon Euro civarında bir bonservis bedeli alacak.