Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da Caner Erkin transferi için görüşme var

Yeni sezondaki yabancı kısıtlaması nedeniyle kadroya yerli takviyesi yapmaya çalışan Sarı-Kırmızılılar, Beşiktaş’la sözleşmesi bitecek olan Caner Erkin’le bu hafta masaya oturuyor. Saracchi’nin gönderilmesi gündemde.
5
CANER İSTANBUL'DA KALACAK

Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Caner Erkin'in transferi konusunda sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Deneyimli sol bekin ismi önce Fenerbahçe, ardından Galatasaray ve son olarak Medipol Başakşehir'le anılmıştı. Hatta Caner Erkin'in 9 yaşındaki oğlu Çınar'a babasının hangi takıma gideceği sorulunca "Fenerbahçe ya da Galatasaray ama İstanbul'da kalacağı kesin" cevabını vermişti.

4
OĞLU DA AÇIKLAMIŞTI

Transfer çalışmalarına lig bitmeden başlayan ve yeni sezon kadrosunu büyük ölçüde şekillendiren Galatasaray’dan sürpriz bir hamle daha geldi. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından alınan yabancı kısıtlama kararı nedeniyle kadroya yerli takviyesi yapmaya çalışan Sarı-Kırmızılılar, gözünü Beşiktaş’la sözleşmesi bitecek olan Caner Erkin’e çevirdi.

3
BU HAFTA GÖRÜŞME VAR

Teknik patron Fatih Terim’in talebi üzerine harekete geçen Sarı-Kırmızılılar, 31 yaşındaki sol bekle bu hafta masaya oturacak.

2
SARACCHI GÖNDERİLEBİLİR

Taraflar anlaşma sağlarsa, flaş bir ayrılık da yolda. Leipzig’den 1.5 sezonluğuna kiralanan Saracchi’nin mukavelesi feshedilebilir. Böylece ilk 11’de yer alması gereken en az 3 yerliden biri Caner Erkin olabilir.

1
GALATASARAY'A SICAK BAKIYOR

Terim’le uzun yıllar Milli Takım’da da çalışan Caner Erkin, bu sezon Beşiktaş formasıyla 37 maçta 4 gol 12 asistlik bir performans ortaya koydu. Fenerbahçe’nin de transfer gündeminde yer alan tecrübeli futbolcu, özellikle Fatih Terim’in devrede olması nedeniyle Galatasaray’a oldukça sıcak bakıyor.