Arama Logo

Galatasaray Yönetimi'nden takım için önlem
5
TAKIMIN ETKİLENMESİ İSTENMİYOR

Galatasaray'da birlik beraberlik zamanı... Son dönemde ortaya çıkan hakem hataları nedeniyle hem MHK'ya hem de ezeli rakip Fenerbahçe'ye karşı cephe açan sarı-kırmızılılar, bu gergin ortamdan takımın olumsuz etkilenmesini kesinlikle istemiyor.

4
FLORYA'YA ÇIKARMA

Milli arada gerekli tedbirleri almaya karar veren yönetim, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne bir destek çıkarması yapacak.

3
GÜVEN MESAJI VERİLECEK

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 2. Başkan Metin Öztürk ve Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, Florya'ya giderek hem teknik direktör Okan Buruk'la kurmaylarına hem de futbolculara güven mesajlarını iletecek.

2
GECİKMİŞ ÖDEMELER YAPILACAK

Takımın olumsuz bir durum yaşamaması adına gerilim dozu yüksek demeçlere ara verecek olan sarı-kırmızılı yönetim, gecikmiş alacaklar için de kolları sıvadı. Hafta sonuna kadar yapılacak ödemelerle birlikte oyunculardaki moral seviyesinin yeniden yukarıya çekilmesi hedefleniyor.

1
KONTRAT BEKLEYEN OYUNCULARLA GÖRÜŞME
Ayrıca yeni kontrat bekleyen bazı oyuncularla ilgili görüşmelere de önümüzdeki haftadan itibaren başlanacağı ve maaşlarda iyileştirmeye gidileceği, gelen haberler arasında. (Fanatik)