Arama Logo

Galatasaray'ın kazanması için iyi oynaması gereken 5 isim
6
GALİBİYETİN 5 KRİTİK İSMİ

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi A Grubu ilk maçında oynayacağı Kopenhag karşılaşmasını kazanması için yüksek performans vermesi gereken 5 yıldız ismi sizin için derledik.

GALİBİYETİN 5 KRİTİK İSMİ
5
FERNANDO MUSLERA

Galatasaray'ın takım kaptanı Fernando Muslera, kaledeki performansı ile tüm camianın bu maçta da en çok güvendiği isimlerden biri. Fernando Muslera'nın takım arkadaşlarına vereceği "kale güvende" hissi, Kopenhag maçında da oldukça kritik öneme sahip.

FERNANDO MUSLERA
4
VICTOR NELSSON

Galatasaray'ın savunma lideri Victor Nelsson, nadir gelişmesi beklenen Kopenhag hücumlarının öz güvenini kırmak adına çok büyük öneme sahip. Danimarkalı yıldızın savunmadaki sağlam duruşu galibiyetin kilit faktörlerinden biri olacak.

VICTOR NELSSON
3
LUCAS TORREIRA

Galatasaray'ın enerji deposu Lucas Torreira'nın sahada göstereceği mücadele Kopenhag'ın direncini kırmakta büyük rol oynayacak. Fiziksel bir oyun oynaması beklenen rakip takıma özellikle Torreira'nın vereceği karşılık, Galatasaray'ın oyun kontrolünü elinde tutmasına olanak sağlayacak.

LUCAS TORREIRA
2
KEREM AKTÜRKOĞLU

Sezona oldukça iyi bir başlangıç yapan Kerem Aktürkoğlu, bu maçta da hücumdaki top yönlendiricisi rolünü üstlenecek. Kerem'in gününde olması, Kopenhag savunmasının dengesinin şaşması için oldukça kritik.

KEREM AKTÜRKOĞLU
1
MAURO ICARDI
Son olarak Galatasaray'ın ana kahramanı Mauro Icardi... Arjantinli golcünün golü koklama yeteneği rakip savunmanın her an tetikte kalması için iyi bir motivasyon ancak Icardi yüksek formunu sürdürürse kaleye yakın pozisyonlar topla buluşabilmesi sarı-kırmızılıların skor bulmasına yetecektir.
MAURO ICARDI