Arama Logo

Galatasaray'ın ilacı Gomis

Kötü gidişe çare arayan sarı-kırmızılılar, 2017-18 sezonunda 29 golle Galatasaray’ı şampiyon yapan 36 yaşındaki forvetle prensipte anlaştı. Fransız futbolcu, takıma liderlik de edecek.
7
GALATASARAY ANLAŞTI; GOMIS!

Bu sezon tarihinin en zorlu günlerini yaşayan Galatasaray, sürpriz bir hamle yaptı. Cimbom, gol yollarındaki sıkıntıyı da çözmek için Al-Hilal'de sözleşmesi biten Bafetimbi Gomis'le prensipte anlaştı.

6
MUTABAKAT SAĞLANDI

Sabah'ın haberine göre; İstanbul'a gelen 36 yaşındaki yıldızın menajeriyle yapılan görüşmelerde mutabakat sağlandı.

5
GOMIS DE GALATASARAY'I İSTİYOR

Arada ufak pürüzlerin kaldığı öğrenilirken, Gomis'in de yeniden Galatasaray'da forma giymek istediği belirtildi. Sarı kırmızılı yönetimin 1.5 yıllık teklifinin 1.5 milyon euro olduğu öğrenildi. Teklifin içinde ufak bonuslar da yer aldı.

4
29 GOLLE ŞAMPİYON YAPTI

Tecrübeli oyuncu, 2017-18 sezonunda attığı 29 golle sarı-kırmızılı takımı şampiyon yapmıştı.

3
TARAFTAR DA ÇOK İSTEDİ

Taraftarlar da sosyal medyada Gomis'e yönelik mesajlar yazarak, Fransız golcüyü tekrar takımda görmek istediklerini dile getirdi. Yönetim bu hamleyle üzerindeki baskıyı azaltmayı planlıyor.

2
BURAK ELMAS DOĞRULADI

Başkan Burak Elmas, Habertürk'te yaptığı açıklamada Gomis'le görüştüklerini bildirip transferi doğruladı. Takımı genç ve acemi bulan Torrent, deneyimli futbolcunun liderliğinden faydalanmak istiyor.

1
6 MİLYON'A SATILMIŞTI

Ünlü forvet, 2018 yazında 6 milyon Euro'ya Al- Hilal'e satılmıştı.