Arama Logo

Galatasaray, Guardiola'yı İstanbul'a davet edecek
5
PEP'TEN TORRENT'E TRANSFER SÖZÜ
Pep Guardiola’dan Galatasaray’a transfer sözü... Manchester City Teknik Direktörü Guardiola’nın, eski yardımcısı Domenec Torrent’in Galatasaray'ın başına geçmesinden sonra bu konuda kolaylık sağlayacağını bildirdi. (Milliyet)
4
KİRALIK İÇİN YARDIMCI OLACAK
Başkan Burak Elmas ile daha önce telefonda da görüşen Guardiola’nın, Torrent’e özellikle kiraya verilecek isimlerle ilgili yardımda bulunacağı garantisi verdiği öğrenildi. Cim-Bom’un yeni teknik adamının, İspanyol hocanın bu mesajını sarı-kırmızılı yetkililere bildirdiği belirtildi.
3
G.SARAY GİRİŞİMLERDE BULUNACAK
Bu çerçevede, yetişmesi durumunda devre arası, olmazsa yaz döneminde Manchester City’nin kiraya vereceği oyuncularla ilgili girişimde bulunacağı bildirildi.
2
ÖNEMLİ HAMLELER
Böylece sarı-kırmızılılar, Torrent ile Guardiola arasındaki yakın ilişkiyi kullanarak transferde önemli hamleler yapacak.
1
İSTANBUL'A DAVET
Sarı-kırmızılıların, önümüzdeki günlerde de Guardiola’yı İstanbul’a davet edeceği öğrenildi. Başarılı teknik adamın, programının uygun olması halinde sarı-kırmızılıların bir maçını tribünden takip etmesinin planlandığı dile getirildi.