Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'dan Kerem'e büyük zam!
5
KEREM'E BÜYÜK ZAM

Galatasaray'da geçtiğimiz sezon 5 yıllık sözleşme imzalanan Kerem Aktürkoğlu'nun yıllık maaşında düzeltmeye gidiliyor.

4
21 KAT ARTACAK

Şu anda yılda 8 milyon TL garanti ücret alan yıldız futbolcunun maaşı 18 milyon TL'ye çıkartılıyor. Takvim'in haberine göre; Kerem'in maaşı 1 yıl içinde yaklaşık 21 kat artmış olacak. Galatasaray kurmayların yönetim kurulunun son toplantısında böyle bir karar aldığı bildirildi.

3
YURT DIŞINDAN TEKLİF VAR

Kerem, geçtiğimiz sezon sözleşme imzalamadan önce 850 bin TL'ye oynuyordu. 5 yıllık yeni sözleşmeye imza atan genç kanatın maaşı 8 milyon TL'ye çıkarılmıştı. 24 yaşındaki oyuncu, sarı-kırmızılılara geldikten sonra sürekli artan bir performans göstermişti. Genç isme yurt dışından da ciddi tekliflerin olduğu ifade ediliyor.

2
G.SARAY'IN EN BÜYÜK KOZU

Kerem Aktürkoğlu, performansıyla kısa sürede milli takıma kadar yükselmişti. Burada da takımın vazgeçilmez isimleri arasında yer almayı başardı. Çabukluğu ve süratini top tekniğiyle birleştirmeyi başaran Kerem, G.Saray'ın şampiyonluk yarışındaki en önemli kozlarından biri konumunda.

1
KEREM AKTÜRKOĞLU KİMDİR?

Kerem Aktürkoğlu, 21 Ekim 1998'de Kocaeli'nde dünyaya geldi. Futbola Gölcükspor altyapısında başlayan Kerem, daha sonra Hisareyn'in altyapı akademisine kaydoldu. 1 yıl sonra Başakşehir'in altyapısına transfer olan Kerem, Bodrumspor'da kiralık olarak forma giydikten sonra 2018 yılında Karacabey Belediye'ye bedelsiz imza attı. 2019 yazında 24 Erzincanspor'a bedelsiz olarak transfer olan milli oyuncu, 2020 yazında yine bedelsiz bir şekilde Galatasaray'ın yolunu tuttu. Sarı-kırmızılılarla 2026'ya kadar sözleşmesi bulunan 24 yaşındaki oyuncunun güncel piyasa değeri ise 13 milyon Euro...