Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da vize pekiyi final kötü!
5
G.SARAY'DA VİZE İYİ FİNAL KÖTÜ

10 kişi kalan Adana Demirspor'u geçemeyen ve liderlik fırsatını kaçıran sarı kırmızılılarda Okan Buruk'a göre; istek, mücadele ve pozisyon zenginliğinde sıkıntı yok ancak son vuruş konusunda eksik çok.

4
OKAN BURUK MEMNUN

Galatasaray mutlak galibiyet ve liderlik hesabıyla gittiği Adana Demir deplasmanından bir puanla döndü. Sarı kırmızlılar yaklaşık yarım saat on kişi oynayan rakibini yenemese de oynanan oyun her şeye rağmen teknik direktör Okan Buruk’u memnun etti.

3
GELECEK İÇİN UMUT VERDİ

Aslan zorlu mücadele topa yüzde 55 hâkim olurken, rakip kaleye tam 23 şut yolladı. Rakip ceza sahasında da 43 defa topla girmeyi başardı. Hem bireysel istek ve mücadele hem de gün takım oyunu gelecek için umut verdi.

2
ÖZEL ÇALIŞTIRACAK

Okan Hoca, maçtan sonra yaptığı konuşmada tek eksiklerinin gol olduğunun altını çizdi. 48 yaşındaki teknik adam "Kolay gol yeme, düşük orta saha direnci gibi kronikleşen problemleri çözdük. Oyunu rakip yarı sahaya yıkabiliyoruz, rakip ceza sahasında oynayabiliyoruz. Fakat son paslar ve vuruşlarda kalitemizi ortaya koyamıyoruz. Bunun yansıması bize iki puan kaybı olarak döndü. Bunu acilen düzeltmeliyiz" diyerek uyarılarda da bulundu. Ayrıca Buruk BAY haftasında hücum ve son vuruşlar üzerine özel çalışmalar yaptıracak.

1
TEK EKSİKLERİ GOL SEVİNÇLERİ

Sarı kırmızılıların büyük umutlarla transfer ettiği Seferovic ve Mertens henüz golle tanışamadı. Şu ana kadar iki isim de 7 maçta forma giyerken şanssızlıklarını bir türlü kıramadı. Ki teknik ekip de iki oyuncunun siftah yapmaları hâlinde daha verimli olacağı görüşünde. (Türkiye)