Arama Logo

Galatasaray'da tarihe geçecek ayrılık!
6
TARİHE GEÇECEK AYRILIK

Yeni sezonda da şampiyonluğu mutlak parolası haline getiren Galatasaray, kadro planlamasına şimdiden başladı. O dünya devi Galatasaray'ın yıldızı için dudak uçuklatan teklifte bulunacak. İşte son dakika Galatasaray transfer haberinin tüm detayları...

TARİHE GEÇECEK AYRILIK
5
TEKLİFLER YAĞMAYA BAŞLADI!

Okan Buruk ile birlikte birçok yetenekli ismin yıldızı daha da parlamaya başlarken, Avrupa devleri kulübün kapısına gelmeyi başladı.

TEKLİFLER YAĞMAYA BAŞLADI!
4
KISA SÜREDE DEV KAR

Devre arasında 15 milyon Euro bonservis bedeli ile birlikte Galatasaray'a katılan Nicolo Zaniolo, kısa sürede takıma büyük bir gelir kazandırma çok yakın. Genç yıldıza özellike İtalyan devlerinden teklifler gelmeye devam ederken Milan, tarihe geçecek bir teklifte bulunacak.

KISA SÜREDE DEV KAR
3
"SEZON SONUNDA AYRILACAK"

Sportitalia'nın haberine göre Milan, Zaniolo'nun geleceği ile ilgili durumu büyük bir ilgiyle takip etmeye devam ediyor. Şu anda Galatasaray'da bulunan eski Romalı oyuncu, büyük ihtimalle yaz aylarında Türk kulübünden ayrılabilir.

\
2
30 MİLYON EUROYA YAKIN

Saldırgan bir kanat oyuncusu arayan Rossoneri, yaklaşık 25-28 milyon Euro'luk bir teklifle Zaniolo'yu renklerine bağlayabilir. İddialara göre Rossoneri'nin potansiyel hamlesine Galatasaray sıcak bakarken Zaniolo ise Serie A'ya geri dönmeye hazır...

30 MİLYON EUROYA YAKIN
1
TRANSFER GERÇEKLEŞİRSE TARİHE GEÇECEK

Transferin 25-28 milyon Euro bandında gerçekleşmesi durumunda Zaniolo, Galatasaray'ın en pahalı satışı olarak tarihe geçecek. Listenin 1. sırasında 17/18 sezonunda 16 milyon Euro bedel ile Stoke City'e transfer olan Badou Ndiaye yer alıyor.

TRANSFER GERÇEKLEŞİRSE TARİHE GEÇECEK