Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da Nelsson kafaları karıştırdı!
7
NELSSON KAFALARI KARIŞTIRDI

Danimarka formasıyla Dünya Kupası'nda görev alan Victor Nelsson ülkesinin elenmesiyle birlikte tatile çıktı. Danimarkalı savunma oyuncusunun tatil için İspanya'yı tercih etmesi kafaları karıştırdı. İşte transferin detayları...

6
3 GÜN SONRA TAKIMA KATILACAK

Okan Buruk, transfer için yönetime raporunu sunarken kadrodaki isimlere teklifler gelmeye devam ediyor. Dünya Kupası nedeniyle henüz Galatasaray kampına katılmayan Victor Nelsson'da flaş bir gelişme yaşanıyor. Danimarka, Dünya Kupası'ndan elendi ve Galatasaray'ın başarılı ismi Victor Nelsson da tatile çıktı. Tecrübeli stoperin 9 Aralık'ta İstanbul'da olması ve takımla çalışmalara başlaması bekleniyor.

5
İSPANYA TERCİHİ ŞAŞIRTTI

Bu süre zarfında Nelsson'un diğer takım arkadaşları gibi Maldivler ya da Dubai'ye gitmek yerine tatil için İspanya'nın yolunu tutması iddiaları da beraberinde getirdi. Sarı-kırmızılı futbolcunun, sezon başından bu yana ısrarla kendisini transfer etmek isteyen Sevilla ile masaya oturacağı ve transferiyle ilgili detayları görüşeceği ileri sürüldü.

4
PAZARLIK GÜCÜNÜ DÜŞÜRDÜ

Sevilla Sportif Direktörü Monchi, sezon başında Marcao'yu Galatasaray'dan koparırken önce Brezilyalı stoperi ikna etmişti. Marcao ve ailesini şehirde ağırlamış ve bu durum sarıkırmızılı yönetimin, transfer öncesi pazarlık gücünü olumsuz etkilemişti. Şimdi aynı durumun Nelsson'da da yaşanmasından endişe ediliyor.

3
İLK TEKLİF REDDEDİLMİŞTİ

Sevilla, sezon başında 24 yaşındaki futbolcu için 13 milyon euro önermiş ve bu teklif Galatasaray tarafından düşük bulunmuştu.

2
NELSSON'U İKNA PEŞİNDE

Sevilla'nın Nelsson'u ikna ederek transferi 15 milyon euro civarı bir rakama bitirmek istediği belirtiliyor. Başarılı futbolunu milli takımda da sürdüren Nelsson'un 1 milyon euro olan garanti ücreti 1.3 milyon euro'ya çıkartıldı.

1
GELECEĞİ İÇİN AÇIKLAMA

2026'ya kadar geçerli sözleşme tarihi aynı kalan stoperin 25 milyon euro olan serbest kalma maddesi ise değişmedi. 24 yaşındaki futbolcu, Danimarka basınına Sevilla'ya transferiyle ilgili, "Gelecekte ne olacağını şu an bilmiyorum. Galatasaray'dan ayrılmak zorunda kaldığım zaman Sevilla mı başka bir takım mı olacak göreceğiz" ifadesini kullanmıştı. (Sabah)