Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da forvete Brezilyalı sol ayak!
5
G.SARAY'DA FORVET MESAİSİ
Seferovic’in yerine golcü arayan Aslan Fulham’ın 1.90 boyundaki Brezilyalı santrforu Carlos Vinicius için düğmeye bastı. Sarı-Kırmızılı kurmaylar kiralama seçeneğine öncelik verdi. Menajeri ile ilk görüşme gerçekleştirildi. Sırada kulübü var.
4
GÖZÜNÜ PREMIER LİG'E DİKTİ

Ocak ayındaki ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için harekete geçen Galatasaray'da önemli bir isim gündeme geldi. Benfica'dan kiralanan Haris Seferovic'in performansından memnun kalmayan Sarı-Kırmızılılar gözünü Premier Lig'de oynayan Brezilyalı oyuncuya dikti.

3
HAREKETE GEÇTİLER

Sarı-Kırmızılı kurmaylar, Fulham'da forma giyen Brezilyalı santrfor Carlos Vinicius'u transfer etmek için düğmeye bastı. Galatasaray bu oyuncuyu da kiralık olarak kadrosuna katmayı hedefliyor. 27 yaşında ve 1.90 boyunda olan Carlos Vinicius daha önce de Galatasaray'ın gündemine gelmişti.

2
20 MİLYON EURO DEĞERE ULAŞTI

Ayaklarına hakim olan ve hava toplarında da etkili bir isim olan Brezilyalı santrforun güncel piyasa değeri 5 milyon Euro civarında. Ancak 2019 yılının haziran ayındaki piyasa değeri ise 20 milyon Euro idi.

1
SOL AYAKLI SANTRFOR...

Sol ayaklı bir santrfor alan Carlos Vinicius daha önce Benfica, Tottenham, Napoli ve Monaco takımlarında da forma giymişti. Vinicius'un menajeri ile temasa geçildiği kulübü Fulham ile görüşmelerin başlamasının an meselesi olduğu da gelen haberler arasında. (Takvim)