Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da ayrılık rüzgarları!
13
BİRÇOK İSİMLE AYRILIK
Galatasaray'da Fatih Terimle yolların ayrılmasının ardından birçok ismin görevden ayrılması bekleniyor. Terim'in yardımcıları, altyapı, atletik performans ekibi ve idari kadroda çalışan birçok isimle yollar ayrılacak. Kulübün ayrılık kararlarını iletmesinden önce de bazı isimler istifalarını açıkladı.
12
NECATİ ATEŞ (İSTİFA ETTİ)

Selçuk İnan gibi Terim'in yardımcılarından biriydi. Necati Ateş, sosyal medyadan bir mesaj yayınladı. Ateş, paylaşımında, "Hayat; ayağımı yerden kesen, evlatlarıma örnek olduğum, gurur duyduğum ve çok çalışarak, emeklerimin karşılığını aldığım pek çok sevinç yaşattı. Galatasaray; hem sahanın içinde hem de sahanın kenarında hizmet verdiğim, acısıyla tatlısıyla yılmadan mücadele ettiğim, bir gün bile vazgeçmediğim ve her zaman varlığına şükrettiğim bir sevda oldu.Ayrılıkların da sevdaya dahil olduğunu bu camiayı ve armayı içinde yaşamış biri olarak iyi biliyorum. Gönüllerimizin bir olduğu bu süreçte bana inanarak görev veren hocamız Fatih Terim başta olmak üzere herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

11
SELÇUK İNAN

Fatih Terim'in yardımcılığını yapıyordu. İstifa edecek.

10
ŞÜKRÜ HANEDAR

Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar. Terim'e en yakın isimlerden. İlk istifa edenlerden.

9
ERAY SÖZEN

Futbol A Takım Medya Sorumlusu olarak uzun yıllardır görev yapıyor. İstifa edenisimlerden biri oldu

8
FATİH İBRADI

Futbol İdari ve Sportif Koordinatörü olarak kısa süre önce göreve başlamıştı. Terim'in ayrılığının ardından istifasını sundu.

7
SCOTT PIRI

Terim'in ayrılığı sonrası ABD'li atletik performans uzmanıyla yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

6
YASİN KÜÇÜK

Scott Piri'nin ekibinde yer alıyor. Sacha Boey'in ve bir çok futbolcunun sahaya geç geri dönmesinin sorumlusu olduğu iddia ediliyor. Florya'dan gönderilecek isimlerin başında geliyor.

5
HAKAN BALTA

Futbol A Takımı İdari Direktör Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Terim'in ayrılığı sonrası görevi bırakması bekleniyor.

4
EMRE UTKUCAN

Uzun yıllardır Florya'da scout şefi olarak görev yapıyordu. Yönetimin bu konuda henüz karar vermediği ancak çalışmaya sıcak bakmadığı gelen haberler arasında.

3
YENER İNCE

Uzun yıllardır Galatasaray kulüp doktoru olarak görev yapıyor. Yönetimin kendisiyle çalışıp çalışmayacağı henüz bilinmiyor.

2
MERT ÇETİN

Uzun yıllardır tercüman olarak görev yapıyor. istifa etmese bile gönderilmesi gündemde.

1
ALİ YAVAŞ

Fatih Terim'in 4. döneminde alt yapı sorumlusu olarak göreve başlamıştı. Terim'in ayrılığı sonrası görevini bıraktı. (Fanatik)