Arama Logo

Galatasaray'da 3 isim hem cep hem can yakıyor
7
G.SARAY'DA PROBLEMLER CAN SIKIYOR
Galatasaray'da maliyetleri 8 milyon 750 bin Euro olan ve takımın en yüksek geliri elde eden isimleri durumundaki Feghouli, Babel ve Diagne’nin performans ları ve yarattığı problemler artık can sıkmaya başladı. (Hürriyet)
6
SON 1 HAFTAYA DAMGA VURDU
Özellikle sosyal medya paylaşımları ile taraftarının tepkisini çeken Diagne ile Babel ikilisi son 1 haftaya da damga vurdu.
5
KADROYA ALINMADI
Alanya maçı öncesinde imalı paylaşımda bulunarak yedek kalmasına tepki gösteren Diagne, kritik karşılaşmada kadroya alınmadı.
4
TEPKİ TOPLADI
“O senin oğlun olabilir ancak beni aşağılamana izin veremem” cümleleri ile yedek kalmasına gönderme yapan Diagne’nin A takımla idmanlara çıkarken ilk 11’de forma giyememesi nedeniyle böyle bir tavır içine girmesi tepki topladı.
3
BABEL KURTARAMIYOR
Alanya maçı sonrası taraftarın en yoğun tepki gösterdiği isimlerin başında gelen Ryan Babel ise son 3 maçta ilginç bir istatistiğe imza attı. Sonradan süre aldığı Kasımpaşa, Trabzonspor ve Alanyaspor maçlarında sarı kırmızılılar Hollandalı futbolcu oyuna girdikten sonra tam 7 puan kaybetti.
2
SAVUNMA KOŞUSU YAPMADI
Kasımpaşa ve Trabzon önünde 2-1 öndeyken Babel oyuna girdikten sonra sarı kırmızılılar gol yiyerek 2 maçta 4 puan yitirdi. Alanya maçında skor 0-0’ken yine Morutan’ın yerine giren Babel’in Candeias’ın pozisyonunda savunma koşusunu yapmaması gol olarak döndü ve kayıp hanesine 3 puan daha yazıldı.
1
FEGHOULI VASATI AŞAMADI
Galatasaray takımının en yüksek maliyetli futbolcusu konumunda olan Feghouli de sakatlığının ardından süre aldığı Alanyaspor maçında vasatı aşamadı.