Arama Logo

Galatasaray'a yeni Danımarkalı: Nicolai Boilesen
5
STOPERDE KUZEY RÜZGARI

Galatasaray, Marcao'nun ardından stopere takviye için oyuncu arıyor. Jason Denayer ve Kaan Ayhan’ın maliyetleri el yakarken gündeme Nelsson’un eski takım arkadaşı Nicolai Boilesen geldi.

4
DENAYER-KAAN AYHAN

Marcao'yu satan Galatasaray'ın stoper hattında Victor Nelsson-Abdülkerim Bardakcı ikilisi dışında alternatifi kalmadı. Bu bölgeye iki takviye düşünen sarı-kırmızılı kulüp, uzun süredir Jason Denayer ve Kaan Ayhan'la ilgileniyor.

3
MALİYETİ EL YAKIYOR

Ancak iki oyuncunun da maliyeti el yakıyor. Denayer ve Kaan transferlerinde rakibi çok olan Galatasaray, Kuzey'den sürpriz bir ismi gündemine aldı: Nicolai Boilesen.

2
SOLAK STOPER

Vatandaşı Nelsson'la Danimarka Milli Takımı'nda birlikte forma giyen Boilesen'in, kulübü Kopenhag ile bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor. 30 yaşındaki 1.86 boyundaki savunmacı solak ve kariyerinde bir dönem sol bek olarak da görev yaptı.

1
KOPENHAG İLE GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Galatasaray'ın bir süre önce Boilesen ile temasa geçtiği ve Danimarka kulübü ile görüşmelere başladığı öğrenildi. Maliyeti düşük olan deneyimli oyuncu, alternatif olarak listede tutuluyor. (Sabah/Mehmet Özcan)