Arama Logo

Galatasaray'a Tielemans transferinde rakip çok

Şampiyonlar Ligi kadrosu kurmak için kolları sıvayan Galatasaray Yönetimi, Youri Tielemans için şartları şartları zorluyor. Bonservisi elinde olan Belçikalı yıldız için Aslan’ın rakibi çok.
8
G.SARAY'DAN ORTA SAHA HAMLESİ

Şampiyonluğun kesinleşmesiyle birlikte yeni sezonun Şampiyonlar Ligi seviyesindeki kadrosunu kurmak üzere girişimlerini sıklaştıran Galatasaray'da, öncelik verilen pozisyonların başında orta saha geliyor.

G.SARAY'DAN ORTA SAHA HAMLESİ
7
CİDDİ BİR DEĞİŞİM HAZIRLIĞI

Torreira'yı takımda tutmak istese de Uruguaylı futbolcunun çok iyi bir teklif alma ihtimali, Oliveira'nın düşen performansı, Mertens'in de ilerleyen yaşı sebebiyle burada ciddi bir değişim hazırlığı içerisinde olan Sarı Kırmızılılar'ın ilk hedeflerinden birinin Youri Tielemans olduğu ortaya çıktı. 26 yaşındaki Belçikalı orta saha oyuncusunun, Premier Lig ekibi Leicester City ile olan sözleşmesi sona eriyor.

CİDDİ BİR DEĞİŞİM HAZIRLIĞI
6
MERTENS DE DEVREDE

Öte yandan Belçika Milli Takımı'nın formasını 58 kez giyen Tielemans'ı ikna etmek için, vatandaşı Mertens'in de devrede olduğu öğrenildi.

MERTENS DE DEVREDE
5
PİYASA DEĞERİ 30 MİLYON EURO

8 numaralı pozisyonda çift yönlü olarak görev yapabilen, kısa boyuna rağmen temposu ve uzaktan isabetli şutlarıyla dikkat çeken Tielemans'ın piyasa değeri 30 milyon Euro civarında.

PİYASA DEĞERİ 30 MİLYON EURO
4
İMZA PARASI GÖZDEN ÇIKARILDI

Sarı Kırmızılılar, Belçikalı yıldızı Oliveira'nın pozisyonu için düşünüyor. Yıllık ücret konusunda kesenin ağzını açan, imza parasını da gözden çıkaran Galatasaray'ın, Tielemans'la 1.5 aydır görüşmelere devam ettiği de gelen haberler arasında.

İMZA PARASI GÖZDEN ÇIKARILDI
3
BİZZAT ERDEN TİMUR DEVREDE

Youri Tielemans operasyonunu yürüten isim ise bizzat Erden Timur. İngiltere'de yapılan transfer görüşmelerine de Timur'un gittiği ve önemli mesafe katedildiği öğrenildi. Aradaki tek pürüz, masadaki rakamlardan ziyade önemli Avrupa kulüplerinin de devrede olması.

BİZZAT ERDEN TİMUR DEVREDE
2
GALATASARAY'A SICAK BAKIYOR

Kariyerinde geri adım atmak istemeyen ve Premier Lig'in yıldız oyuncularından biri olan Tielemans, Şampiyonlar Ligi'nde hedefi olan takımlardan biriyle anlaşamazsa, Galatasaray'a imza atma planına oldukça sıcak yaklaşıyor.

GALATASARAY'A SICAK BAKIYOR
1
69 GOL 60 ASİST

26 yaşında 445 kez kulüp maçına çıkan Tielemans'ın 69 golü 60 asisti var. (Fanatik)

69 GOL 60 ASİST