Arama Logo

G.Saray'dan 40 milyon euro'luk hesap
5
NELSSON VE SACHA BOEY

Galatasaray'ın yükselen performansı ve bazı futbolcuların form durumunun zirveye çıkması sarı kırmızılı takımı transfer piyasasının yıldızları arasına soktu. Avrupa kulüplerinin ilgi odağı haline gelen oyuncuların başında Victor Nelsson ile Sacha Boey geliyor.

4
CİDDİ GELİR BEKLENİYOR

Şampiyonluk hedefi nedeniyle iki futbolcunun ocak ayında satışına kesinlikle sıcak bakmayan yönetim, yaz transfer döneminde ciddi bir gelir bekliyor.

3
NELSSON İÇİN 25 MİLYON EURO

Nelsson ve Boey’de hedeflenen toplam gelir tam 40 milyon Euro. 2026 Haziran’ına dek sözleşmesi bulunan Nelsson’un bonservisi için belirlenen rakam 25 milyon Euro.

2
VICTOR NELSSON'UN TALİPLERİ

Danimarkalı stoperin mukavelesinde yer alan bu ücreti ödemeyi kabul eden kulüp transferi gerçekleştirebilecek. Sezon başında Sevilla’nın ısrarla istediği Nelsson’u özellikle İtalya, İspanya ve İngiltere Premier Lig ekiplerinin mercek altına aldığı belirtiliyor.

1
BOEY İÇİN EN AZ 15 MİLYON EURO

Udinese ve Monza’nın aylardır yakından takip ettiği, Fransız takımlarının da ilgilendiği sağ bek Sacha Boey için düşünülen bonservis bedeli ise en az 15 milyon Euro. (Hürriyet]