Sporx Extra Arama Logo

Futbolculardan itiraf var

Futbol dünyasının en büyük yıldızlarının kimleri idolleri olarak kimleri gördüğünü biliyor musunuz?

İşte çok şaşıracağınız isimler ve itiraflar...
56

GALATASARAY'A GELECEKTİ

Real Madrid deplasmanında 2 asist 1 golle oynayan Ajax'ın yıldızı Dusan Tadic, Galatasaray'ın kapısından dönmüştü. 2013 yılında Galatasaray'ın da gündemine gelmiş ancak transferi gerçekleşemeyince Wesley Sneijder alınmıştı.

O dönem Twente'de oynayan Tadic daha sonra ise 15 milyon euroya Southampton'a gitmişti.

Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Hasan Şaş durumu şöyle açıklamıştı; "Biz yönetime verdiğimiz listede Tadic, Djuricic ve Ben Arfa dedik. 4. sıraya Sneijder'i yazdık ve Sneijder geldi. Sneijder bizim 4. tercihimizdi"

55

Hasan Şaş: "Biz Matic'i Galatasaray'a istedik ama Benfica'dan Chelsea'ye transfer oldu, onu almak istemiştik"
54

FİNALDEN ÖNCE SEKS YAPTIM, KUPA ALDIK

Maç arifesinde asla dışarıya çıkmam. Her zaman dinlenmeyi tercih ederim. Aşırıya kaçmadığı sürece, yani oyununuzu etkilemeyeceği sürece seks zararlı değildir. Ben hiç zarar görmedim. Bazen, bir gece önce seks yapmak bana yararlı oluyor çünkü daha mutlu oluyorum. Bir final maçından önce de bunu denedim (gülerek), Avrupa'nın en büyük kupasını kazandık. Soyunma odasında seks yapmak da değişik bir fikir. Kadınların çılgın fikirleri var. Bir keresinde, kızlar arkadaşlarına hediye olarak bekarlığa veda gecesine beni çağırdılar. Elbette böyle bir şeyin kesinlikle olamayacağını belirttim ama kızın güzel olup olmadığını hala merak etmiyor değilim