Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fransızların Mustafa Muhammed ısrarı sürüyor!

Galatasaray'ın tecrübeli oyuncusu Mustafa Muhammed için Fransa'dan iki takımın 8 milyon euroluk teklif hazırlığında olduğu öne sürüldü. İşte ayrıntılar...
5
İKİ FRANSIZ KULÜP TEKLİF HAZIRLIĞINDA

Marcao'yu Sevilla'ya satmaya hazırlanan Galatasaray'da yıldız oyuncu Mustafa Muhammed'e Fransa'dan iki takımın talip olduğu öğrenildi. Öte yandan iki kulübün, sarı kırmızılıların yıldızı için 8 milyon euroyu gözden çıkardığı kaydedildi. İşte detaylar...

4
MUSTAFA MUHAMMED'E FRANSA KANCASI

Marcao'yla yollarını ayırmaya hazırlanan Galatasaray'da flaş bir transfer gelişmesi daha yaşandı. Sarı-kırmızılılarda Brezilyalı savunmacının ardından Mostafa Mohamed'e de transfer teklifi geldi. Marcao'nun transferi konusunda Sevilla ile pazarlıklarda sona aşamaya gelen sarı-kırmızılılarda, Mostafa Mohamed'i transfer etmek isteyen Fransızların ısrarcı olduğu öğrenildi.

3
REIMS VE TOULUSE DEVREDE

Mısırlı santraforu transfer etmek isteyen takımlar da belli oldu. Fransa'dan Reims ve Toulouse'un, 24 yaşındaki oyuncuyla ciddi şekilde ilgilendiği bildirildi. Fransa'nın iki köklü kulübünün Mostafa Mohamed'i transfer etmek için 8 milyon euroyu gözden çıkardığı kaydedildi.

2
13 GOLE KATKI SAĞLADI

Fransa'dan Reims ve Toulouse'un transfer etmek istediği Mostafa Mohamed geçtiğimiz sezon Galatasaray formasıyla 40 maça çıktı. 24 yaşındaki santrafor rakip fileleri 8 kez havalandırma başarısı gösterdi. Tecrübeli oyuncu takım arkadaşlarına 5 gol pası verdi.

1
PİYASA DEĞERİ 6 MİLYON 500 BİN EURO

Galatasaray'ın satın alma opsiyonunu kullandığı Mostafa Mohamed, Zamalek altyapısında yetişti. El Dakhlia, Tanta, Gaish ve Galatasaray'da kiralık olarak oynayan Mısırlı oyuncunun güncel piyasa değeri 6 milyon 500 bin euro olarak gösteriliyor. Mostafa Mohamed için Galatasaray 3 milyon 530 bin euroluk satın alma opsiyonunu kullandı. (Milliyet)