Arama Logo

FLAŞ gelişme: "Talisca, Beşiktaş'a sıcak"
6
YENİDEN TALISCA SESLERİ
Beşiktaş'ta eski yıldız Anderson Talisca ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Siyah-beyazlı kulüp Talisca ve kulübü ile temas halinde. (Fanatik)
YENİDEN TALISCA SESLERİ
5
KULÜPTE BÜYÜK İZ BIRAKTI

2016-2018 yılları arasında Beşiktaş’ta görev yapan Talisca, 2 senelik periyot içerisinde kulüpte büyük bir iz bıraktı. İstikrarlı futboluyla takımın vazgeçilmezi olan yıldız oyuncu, her zaman kulübün değişmez ismi oldu.

KULÜPTE BÜYÜK İZ BIRAKTI
4
ARABİSTAN'DAKİ GELECEĞİ NET DEĞİL

2 yıllık kiralık süresi sonrasında önce Benfica’ya dönen sonrasında Çin ekibi GZ Evergrande’ye giden Talisca, şimdi ise Suudi Arabistan takımlarından Al-Nassr forması giyiyor. Şampiyonluğun kaybedilmesi sonrasında takımdan ayrılmak isteyen 29 yaşındaki futbolcunun geleceği ise yeni hocanın ardından belli olacak.

ARABİSTAN'DAKİ GELECEĞİ NET DEĞİL
3
KİRALIK DÜŞÜNÜLÜYOR

2026 yılına kadar sözleşmesi bulunan Talisca’nın şu an için bonservisiyle alınması zor gözüküyor. Ancak Beşiktaş Yönetimi, kiralık formülü üzerinde duruyor.

KİRALIK DÜŞÜNÜLÜYOR
2
"FEDA" DEMEYE HAZIR

Kara Kartal’a dönmeye sıcak bakan Talisca, yıllık 3.5 milyon euro olan ücretinden de fedakarlık yapmaya hazır.

\
1
ŞARTLAR ZORLANACAK
Tüm şartlar Siyah-Beyazlı ekip lehine olunca da tüm şartlar zorlanacak. Bu konuda şu an için oyuncu cephesi ile yapılan temaslar olumlu bir şekilde ilerlemeye devam ederken, kulübüyle de sıkı bir pazarlık içerisine girilmesi bekleniyor.
ŞARTLAR ZORLANACAK