Arama Logo

Filenin Sultanları, Çin zaferinin ardından neler dedi?
7
MAÇ SONUNDA AÇIKLAMALAR
A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'na Çin'i 3-0 mağlup ederek başladı. Karşılaşma sonunda oyuncularımız ve başantrenör Guidetti, açıklamalarda bulundu.
6
"İLK MAÇLAR ZOR OLUR"
SİMGE ŞEBNEM AKÖZ: Turnuvaların ilk günü her zaman zrodur. İnanılmaz güzel bir mutluluk bizim için. Çok güzel bir şekilde başladığımız için çok mutluyum. İnşallah böyle devam eder. Durmak yok devam.
5
"TOP SAHAMIZDA YERE DÜŞMEDİ"
EBRAR KARAKURT: Bu kadar kolay geçmesini beklemiyorduk, son olimpiyat şampiyonu onlar. Top sahamızda yere düşmedi neredeyse. Çok mutluyuz.
4
"BİZ HER ALANDA ÇOK İYİYDİK"
EDA ERDEM DÜNDAR: Biz takım olarak çok iyi hazırlandık. Zaten anlamışsınızdır. Çin kötü günündeydi belki ama biz bugün çok çok iyiydik her alanda. Biz kazandığımız için çok mutluyuz. Bu maç bize belki ilerleyen günlerde büyük bir artı olacak. Çin'e büyük saygı duyuyorum.
3
"EN İYİ YAPTIĞIMIZ İŞ VOLEYBOL"
EDA ERDEM DÜNDAR: Biz hayatımızda en iyi yaptığımız işi bulduk ve voleybol oynuyoruz. Yaşamak için voleybol oynamaya ihtiyacımız var. Neler başarmak istediğimizi biz biliyoruz. Arkamızda bizi destekleyenler var. Olimpiyattayız ve Çin gibi bir takımı yenerek turnuvaya başlıyoruz. Ancak salondan çıkınca galibiyeti unutup, İtalya'ya odaklanacağız.
2
"ELİT SPORCULARSINIZ"
EDA ERDEM DÜNDAR: Dünyanın elit sporcuları arasında yer aldıklarını takıma hatırlattım. Buranın atmosferini söyledim.
1
"ÇOK CESURDUK"
GUIDETTI: Takımım müthiş maçlar oynayabilecek kapasiteye sahip. Çok cesurduk, elimizden geleni yaptık. Bu tip başlangıçlar önemlidir ama daha da önemlisi böyle devam etmektir.