Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'den büyük hamle: Henry Onyekuru

Galatasaray’ın eski yıldızlarına ve transfer hedeflerine sürekli kanca atan Fenerbahçe bu kez de ezeli rakibinin kiralık oyuncusu Onyekuru’yu gündemine aldı. Monaco ile temasa geçen Sarı- Lacivertliler, G.Saray'da 6 ayda 650 bin Euro kazanan genç forvete 1 sezon için 2 milyon Euro teklif etti.
6
F.BAHÇE'DEN ONYEKURU TEKLİFİ
Son iki yılda Galatasaray'ın eski yıldızlarına ya da transfer hedefindeki isimlere kanca atan Fenerbahçe'den ortalığı karıştıracak bir hamle daha geldi. Sarı-Lacivertliler, Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Henry Onyekuru'yu kadrosuna katmak için harekete geçti.
5
ÖNCE MONACO İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Alınan bilgilere göre Fenerbahçe ilk olarak Nijeryalı yıldızın kulübü Monaco ile temasa geçti.

4
ARADA BÜYÜK FARK VAR

Yönetim ardından da Onyekuru'nun menajeriyle görüşme yaptı. Fener'in G.Saray'da 6 ayda 650 bin Euro kazanan genç yıldıza 1 sezon için 2 milyon Euro teklif ettiği belirtiliyor.

3
G.SARAY'I İSTİYORDU AMA...

Daha önce kariyerine Galatasaray'da devam etmek istediğini ısrarla belirten Onyekuru'nun bu müthiş teklif sonrası ne yapacağı büyük bir merakla bekleniyor

2
20 YILLIK SERİYİ BİTİREN İSİM

Henry Onyekuru bu sezon Fenerbahçe deplasmanındaki derbiye damga vurmuştu. Genç yıldız, Galatasaray'ın Kadıköy'de 20 yıl sonra aldığı galibiyette başrol oynamış ve taraftarların gönlünde taht kurmuştu.

1
PEŞİNDE 3 KULÜP DAHA VAR

F.Bahçe'nin transfer gündemine aldığı Henry Onyekuru birçok kulübün gözdesi durumunda... Galatasaray, Nijeryalı yıldızı takımda tutmak için büyük çaba harcarken Zenit, Anderlecht ve Rennes kulüplerinin de Onyekuru'nun transferi konusunda girişimlerde bulunduğu ifade ediliyor. (Takvim/Özel)