Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'de Caner Erkin için geri sayım

Fenerbahçe'de Caner Erkin'le ilgili son dakika gelişmesi yaşanıyor... Caner Erkin, Göztepe maçında teknik direktör Erol Bulut'a yönelik söz ve hareketleri nedeniyle disiplin cezasına çarptırılmış ve Trabzonspor maçı öncesi kadro dışı bırakılmıştı. İşte yaşanan son gelişmeler...
6
FENERBAHÇE'DE CANER DÖNÜYOR
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Sportif Direktör Emre Belözoğlu ve Teknik Direktör Erol Bulut, Konyaspor maçı sonrasında Caner Erkin'in durumunu değerlendirmeye alacak. Tecrübeli sol bek, Göztepe maçında teknik direktöre yönelik söz ve hareketleri nedeniyle disiplin cezasına çarptırılmış ve Trabzon'a götürülmemişti. (Sabah/Volkan Demir)
5
DİNLENMEYE ALINMIŞTI

Caner ayrıca hafta boyunca antrenmanlara alınmadı. Kendisinden yaptıklarını düşünmesi ve çalışmalarını bireysel sürdürmesi istendi.

4
EROL BULUT'TAN ÖZÜR DİLEYECEK

Konyaspor maçının ardından tecrübeli oyuncu ile ilgili nihai kararın verileceği öğrenildi. Caner Erkin'in, yaptığı hareketlerden pişman olduğu ve teknik direktör Erol Bulut'tan özür dileyeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor

3
CEZASI SONA ERECEK

Tecrübeli oyuncunun özür dilemesi halinde takıma yeniden katılmasına izin çıkacak. Böylelikle Caner'in cezası sona ermiş olacak.

2
ANTRENMANLARA DÖNECEK

Caner'in Konyaspor maçında da forma giymeyeceği, sonrasında ise antrenmanlara katılarak teknik adamdan forma bekleyeceği kaydedildi.

1
CANER'İN PERFORMANSI

Fenerbahçe'de bu sezon 23 lig maçına çıkan Caner Erkin, 6 asist yapma başarısı gösterdi. Türkiye Kupası'nda ise 3 maçta 1 asistle oynadı.