Arama Logo

Fenerbahçe'ye ikinci Koreli: Min-Kyu Song

Kim Min-Jae'nin müthiş performansı sonrası gözünü Kore'ye diken Fenerbahçe yönetimi, Jeonbuk formasını giyen 22 yaşındaki kanat oyuncusu Min Song'u listesine aldı.
6
FENERBAHÇE'YE İKİNCİ KORELİ

Sezon başında teknik direktör Vitor Pereira'nın raporu sonrası transfer edilen Kim Min Jae performansıyla herkesi kendisine hayran bıraktı. Genç yıldızın hem saha içindeki başarılı grafiği hem de saha dışındaki profesyonel yaşamı sonrası Fenerbahçe yönetimi gözünü Kore futboluna çevirdi.

5
SCOUT EKİBİ İSMİNİ YÖNETİME VERDİ

Scout ekibinin bir süredir yaptığı çalışmaların ardından Jeonbuk formasını giyen Min-Kyu Song'un ismini yönetime verdiği öğrenildi.

4
SEZON BAŞI TRANSFER OLDU

Sezon başında 1.5 milyon Euro karşılığında Pohang Steelers'ten Jeonbuk'a transfer olan 22 yaşındaki futbolcu sol kanatta görev yapıyor.

3
31 MAÇTA 8 GOL, 1 ASİST

Bu sezon 31 maçta 8 gol ve 1 asistlik performans sergileyen Min-Kyu Song 5 kez de Kore Milli Takımı'nın formasını giydi.

2
BİRÇOK KULÜP TAKİP EDİYOR

Sürati ve yüksek top tekniği ile dikkatleri üzerine çeken genç futbolcunun birçok Avrupa kulübü tarafından yakından takip edildiği belirtiliyor.

1
PEREIRA'NIN RAPORU BEKLENİYOR

Bu sezon kanat bölgesinde sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe'nin Pereira'dan olumlu rapor gelmesi halinde ara transferde Min-Kyu Song'la ilgili hamle yapabileceği belirtiliyor. Koreli yıldızın piyasa değeri 1.5 milyon Euro. (Takvim)