Arama Logo

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Paredes savaşı

Süper Lig'de şampiyonluk yarışını sürdüren Fenerbahçe ve Galatasaray bu kez transferde karşı karşıya geldi. Gelecek sezonun planlamasını yapan ezeli rakipler Arjantinli yıldızı kadrosuna katmak için kıyasıya rekabet ediyor.
6
F.BAHÇE VE G.SARAY'IN TRANSFER KAPIŞMASI

Gelecek sezon yıldızlarla dolu bir kadroyla mücadele etmek isteyen F.Bahçe, orta saha için flaş bir ismi gündemine aldı. Sarı-lacivertliler, G.Saray'ın peşinde olduğu Leandro Paredes transferinde devreye girdi.

F.BAHÇE VE G.SARAY'IN TRANSFER KAPIŞMASI
5
JUVENTUS'TAN AYRILACAK

Bonservisi PSG'de bulunan ve Juventus'ta forma giyen Arjantinli oyuncu için iki ekip transfer savaşına başladı. Arjantinli oyuncu İtalyan ekibiyle yollarını ayıracak.

JUVENTUS'TAN AYRILACAK
4
İLK TEMAS KURULDU

Paredes'in kulübü PSG'yle ilk temas geçtiğimiz günlerde kuruldu. Sarı-lacivertliler Fransız ekibi ve oyuncunun şartlarını öğrendi. Parades'i yüksek maliyeti nedeniyle sözleşmesinin son senesinde elden çıkartmaya sıcak bakan PSG, düşük bir bonservis bedeline bırakacağını aktardı.

İLK TEMAS KURULDU
3
MAAŞI DÜŞÜNDÜRDÜ

Yıllık yaklaşık 7.5 milyon euro kazanan Paredes'in maaşı ise sarı-lacivertlileri düşündürdü. Kanarya, yıldız oyuncunun maaşını PSG ile paylaşmak istiyor.

MAAŞI DÜŞÜNDÜRDÜ
2
FENERBAHÇE BİR ADIM ÖNDE

G.Saray'ın da aynı teklifle gittiği Paredes transferinde sarı-lacivertli ekibin bir adım önde olduğu öğrenildi. 28 yaşındaki orta saha ve kulübüyle önümüzdeki günlerde bir görüşme daha olması bekleniyor.

FENERBAHÇE BİR ADIM ÖNDE
1
KARARI MERAK KONUSU

Paredes'in de bu noktada ayrılığa sıcak baktığı öğrenildi. Arjantinli oyuncunun nasıl bir karar vereceği merak konusu oldu. (Sabah)

KARARI MERAK KONUSU