Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'nin radarındaki Nino'nun karar zamanı
5
NINO'NUN KARAR ZAMANI
Fenerbahçe, transfer operasyonuna devam ediyor, çalışmalar her geçen gün yoğunlaşıyor... Sarı-Lacivertliler'in uzun süredir istediği yıldız isme kulübü de yeni sözleşme teklifi yaptı. Tecrübeli oyuncu ya kulübünün önerisini kabul edip takımında kalacak ya da transferi için görüşmeler hız kazanacak.
4
F.BAHÇE, GİRİŞİMLERDE BULUNMUŞTU

Sarı-Lacivertliler, sezon başında Nino için girişimlerde bulunmuştu. Ancak yaz aylarında Brezilya’da lig devam ettiği için Fluminense, kaptanına gelen teklifleri geri çevirdi.

3
NINO YİNE LİSTEDE
Fenerbahçe, ocak ayında stoper takviyesi yapmayı planlıyor ve 25 yaşındaki savunmacı yine listede. Nino konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor. Brezilyalı stoperin sözleşmesi 2024’ün sonunda bitecek.
2
MAAŞINA ZAM

Fluminense, Nino’ya 2027 yılına kadar sürecek yeni bir kontrat teklif etti. Yeni mukavelede, başarılı oyuncunun senelik 1.3 milyon Euro olan maaşı da 1.8 milyon Euro’ya yükselecek. Sambacı, bu teklife vereceği yanıtla kariyerini şekillendirecek. Nino’nun Avrupa’da kendisini denemek istediği yönünde haberler geliyordu.

1
BONSERVİSİ DE BELLİ OLDU

25 yaşındaki stoper eğer yeni sözleşmeyi kabul ederse, muhtemelen Avrupa defterini tamamen kapatarak uzun süre Fluminense’de kalmaya devam edecek. Ancak Nino’nun yeni kontrat önerisini geri çevirmesi halinde Brezilya ekibinin, yıldız stoperin satışına yeşil ışık yakacağı öne sürüldü. Fluminense’nin başarılı savunmacı için kapıyı 7 milyon Euro’dan açması bekleniyor. (Fanatik)