Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe, Kim Min-Jae'nin alternatifini buldu

Fenerbahçe, Kim- Min Jae değerini bulması durumunda satışa izin verecek. Yönetim ise Kim’in ayrılmasını beklemeden Guimaraes’in yükselen yıldızı Abdul Mumin için ilk teması gerçekleştirdi.
5
KİM YERİNE SÜRPRİZ İSİM

Fenerbahçe, yaz transfer döneminin hızlı takımlarından birisi olacağa benziyor. Sarı Lacivertliler gösterdiği performans sonrasında başta Tottenham olmak üzere Avrupa'nın birçok takımının radarına giren Kim-Min Jae'yi değerini bulması durumunda satmayı planlıyor. Kim'in sözleşmesinde 23 milyon Euro serbest kalma maddesi olsa da yönetimin 20-21 milyon euro civarında bir rakama razı olabileceği belirtiliyor.

4
AYRILMASINI BEKLEMEME KARARI ALINDI

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Fenerbahçe Kim'in alternatifini bulmak için Güney Koreli stoperin takımdan ayrılmasını beklememe kararı aldı.

3
TEMAS KURULDU...

Fenerbahçe, Portekiz Ligi'nde Guimaraes forması giyen Ganalı stoper Abdul Mumin'in menajeri ile ilk teması kurdu. 23 yaşında ve 1.88 boyundaki Ganalı stoperin Portekiz kulübü ile 2024 yılına haziranına kadar sözleşmesi bulunuyor.

2
FRANSIZLAR DA PEŞİNDE

Abdul Mumin için Fransız kulüpleri Lille ve Monaco'nun de devrede olduğu ancak Fenerbahçe'nin elini çabuk tutmak istediği kaydedildi.

1
PORTEKİZ LİGİ'NİN EN İYİLERİ ARASINDA

Abdul Mumin bu sezon gösterdiği üstün performansla Portekiz Ligi'nin en iyi stoperleri arasında gösterildi. 23 yaşında ve 1.88 boyunda olan Abdul Mumin, gösterdiği performansla değerini katladı. Ganalı stoperin piyasa değerinin 6 milyon euro civarında olduğu belirtiliyor. (Takvim)