Arama Logo

Fenerbahçe'den Ozan Tufan ve Dimitris Pelkas kararı

Sarı-lacivertliler, limit sıkıntısını aşmak için 2 yıldızına gelecek teklifleri bekliyor.
6
FENERBAHÇE'DE OZAN VE PELKAS KARARI

Fenerbahçe'de limit sıkıntısı nedeniyle transferde sessiz bekleyiş sürüyor. Sabah'tan Volkan Demir'in haberine göre; Sarı-lacivertlilerde maaşı yüksek oyuncuların takımdan ayrılacağına dair iddialar yükselse de henüz somut bir gelişme yaşanmadı. Luiz Gustavo, Tisserand ve Sosa ile ilgili teknik direktör Vitor Pereira olumlu rapor verdi. Samatta'ya ise beklenen teklif gelmedi.

5
İNGİLİZLER TAKİP EDİYOR

Henüz resmi bir girişim olmasa da Ozan Tufan ve Dimitris Pelkas'ın Premier Lig takımlarınca takip edildiği ifade ediliyor.

4
BEKLENTİ 20 MİLYON EURO!

Bu iki oyuncu için Fenerbahçe'nin toplam biçtiği değer 20 milyon Euro... Sarı-lacivertliler bu oyuncuları satarak Pereira'nın istediği transfer hamlelerini gerçekleştirmeyi planlıyor.

3
BEKLENTİ GERÇEKLEŞİRSE 3 TRANSFER

Bu satışlar gerçekleşirse, sarı-lacivertliler limit sorununu aşmış olacak ve daha önce belirlenen hedeflere yönelecek. Fenerbahçe santrfor, stoper ve iki kanat için çalışma yapıyor.

2
GENOA İSTERSE GÖNDERECEKLER!

Fenerbahçe'nin transferde beklediği takımlardan biri olan Genoa, Özbek golcüsü Eldor Shomudorov'u 17.5 milyon Euro bonservis bedeliyle Roma'ya sattı. Ekuban'ı kadrosuna katan İtalyan ekibi, bugünden itibaren transferde hız kazanacak. Fenerbahçe'den Perotti ve Zajc İtalyanların hedefinde olan oyuncular.

1
ZAJC İÇİN 3.5 MİLYON EURO

Perotti'yi Roma'dan aldığı gibi bedelsiz olarak bırakacak olan sarı-lacivertliler, Zajc için ise 3.5 milyon Euro bonservis bedeli talep ediyor.