Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'den Miha Zajc için son karar!

Fenerbahçe'de Miha Zajc'ın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Başarılı isim, kulübün uzatma teklifine olumsuz yanıt verirse Ocak'ta takımdan gönderilecek. Miha Zajc'ın durumunu İtalyan kulüpleri yakından takip ediyor.
6
FENERBAHÇE'DE MIHA ZAJC KARARI

Dünya Kupası arasına Spor Toto Süper Lig'de lider olarak giren Fenerbahçe'de devre arasındaki transfer planı belirlemiş durumda.

5
BİR KİŞİ HARİÇ SATIŞ DÜŞÜNÜLMÜYOR

Sarı-Lacivertliler, ocak ayında bir oyuncu hariç futbolcu satmayı kesinlikle düşünmüyor. Satılacak isim ise Miha Zajc...

4
"EVET" DEMEZSE SATILACAK

Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Slovenyalı oyuncuya yeni bir sözleşme teklifi yapılacak. 28 yaşındaki orta saha bu teklife olumsuz yanıt verirse gelecek tüm teklifler masaya yatırılacak.

3
BEDAVA GÖNDERMEK İSTEMİYORLAR

Sarı-Lacivertli Yönetim, başarılı orta saha oyuncusunu sezon sonunda bedava göndermek istemiyor.

2
GELECEK PARA TRANSFERE!

İtalyan kulüpleri başarılı oyuncu ile yakından ilgileniyor. Miha Zajc'ın ismi Türkiye'den Beşiktaş'la da anılıyor. Başarılı orta saha oyuncusunun satışından gelecek para devre arasında yapılacak takviyeler için harcanacak.

1
PİYASA DEĞERİ 5 MİLYON EURO

28 yaşındaki oyuncunun güncel piyasa değeri 5 milyon euro. Fenerbahçe, 2019 yılında Empoli'ye Zajc'ın bonservisi için 3 milyon 500 bin euro ödemişti. Sarı-Lacivertliler, bu rakamın yanı sıra İtalyan ekibine Salih Uçan'ı da bonservisiyle göndermişti. (Akşam)