Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'de Löw yeniden gündemde!
7
ŞAMPİYONLUK MUCİZELERE KALDI
Beşiktaş'ın puan kaybettiği haftada Sivasspor'a Fenerbahçe, ligde 3. sıraya geriledi ve şampiyonluk şansını mucizelere bıraktı. (Miliyet)
6
EROL BULUT GİTTİ, BELÖZOĞLU GELDİ
46 yaşındaki teknik direktör Erol Bulut'un ayrılmasından sonra Fenerbahçe'de A Takım Futbol Direktörlüğü görevine gelen Emre Belözoğlu gösterdiği performans ve iyi oyun ile takdirleri toplamıştı. Ancak Belözoğlu'nun Sivasspor'a karşı yaşadığı kayıp şampiyonluk ihtimalini iyice azalttı.
5
BAŞKANLIK VE TEKNİK DİREKTÖR
Gelecek sezon henüz başkan adaylığını açıklamayan Ali Koç'un yeniden başkanlığa devam etmesi bekleniyor. Önümüzdeki sezonun kadro yapılanmasına başlayan Fenerbahçe'de bir yandan teknik direktör konusu gündemin önemli maddeleri arasında yer alıyor.
4
DEVAM EDİLECEK Mİ?
Takımı toparlaması ve aldığı başarılı sonuçlar sonrası oluşan Emre Belözoğlu ile yola devam edilme görüşü, Sivasspor yenilgisiyle bir miktar zayıfladı.
3
GELECEĞİ SORGULANDI
Şampiyonluk yolunda kritik Yeni Malatyaspor, Alanyaspor ve Sivasspor maçlarında yaşanan kayıplar genç çalıştırıcının teknik direktör olarak geleceğinin sorgulanmasına yol açtı.
2
LÖW YENİDEN GÜNDEMDE
Yönetim, takımı tecrübeli ve güçlü bir hocaya teslim etme fikrini yeniden gündeme aldı. Listenin başında ise daha önce ön görüşme yapılan Joachim Löw yer alıyor.
1
BELÖZOĞLU, LÖW'ÜN YARDIMCISI OLABİLİR
Avrupa Şampiyonası sonrası milli takımı bırakacak olan Löw'ün hoca, Emre'nin yardımcısı olması da gündemde.