Arama Logo

Fenerbahçe'de liderlik gitti ama tesellisi var!
5
LİDERLİK GİTTİ AMA TESELLİSİ VAR

Fenerbahçe'de Trabzonspor karşısında oynanan 23 dakikalık futbol, geleceğe dair önemli ipuçları verdi. Pereira’nın yeni düzeni, hakem tartışmaları içinde kaynasa da etkili bir takım ortaya çıkardı.

4
MESUT SONUNDA ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞTU

Vitor Pereira, arasında problem olduğu iddia edilen Mesut Özil için sistem değiştirdi. 3-4-2-1'de yaptığı tek hamleyle 3-4-1-2'ye dönen Portekizli hoca, yıldız oyuncusunu iki forvetin arkasına konumlandırdı. Böylelikle hem Valencia ve Rossi gezgin hale geldi hem de Mesut özgürlüğüne kavuştu.

3
BUNDAN SONRA GUSTAVO-CRESPO İKİLİSİ!

Pereira'nın istikrarı yakalayamadığı bölgelerden biri orta alandı. Ancak iki maç (Kasımpaşa, Trabzon) üst üste Miguel Crespo'yu 11'de kullandı. Portekizli oyuncu Trabzon'da takımın en başarılı isimlerinden biri oldu. Bundan sonrası için Gustavo-Crespo ikilisinin çok fazla değiştirilmeyeceği öğrenildi.

2
TAKIMIN KANATLARI HER GÜN GELİŞİYOR

F.Bahçe'nin en zayıf noktası olarak gösterilen kanat bekleri, her geçen gün performansını artırıyor. Ferdi Kadıoğlu, A Milli Takım'a göz kırparken, Osayi-Samuel süratinin yanı sıra savunmasını da geliştirerek takımına katkı sağlamaya devam ediyor.

1
TRANSFERLER RAFA KALKABİLİR

Yönetim ocak ayında planlanan transferleri rafa kaldırabilir. (Sabah/Volkan Demir)