Arama Logo

Fenerbahçe'de Kenedy sürprizi

3-4-3 sistemiyle Fenerbahçe’yi yeni sezona hazırlayan Pereira, hücum özellikleri yüksek olan bir sol beki takımında görmek istediğini yönetime bildirdi... Sarı-Lacivertli kurmaylar geçtiğimiz sezon da gündeme gelen Brezilyalı Kenedy için Chelsea kulübü ile temasa geçti ve İngilizler'e ilk teklifini iletti.
5
FENERBAHÇE'DE KENEDY SÜRPRİZİ

Yeni sezona mutlak şampiyonluk parolası ile hazırlanan ve nokta atış transferlerle kadrosunu güçlendirmek isteyen Fenerbahçe, yıldız bir isme daha kancayı taktı.

4
PEREİRA YÖNETİMDEN İSTEDİ

3-4-3 sistemini takımına yerleştirmeye çalışan Vitor Pereira hücum özellikleri olan bir sol bekin transfer edilmesini yönetimden talep etti.

3
KENEDY İÇİN TEKLİF

Sarı-lacivertli kurmaylar geçtiğimiz sezon da adın geçen bir ismi gündemine alarak harekete geçti. Bonservisi Chelsea'de olan Brezilyalı sol bek Kenedy için ilk teklif yapıldı.

2
TEKLİF OPSİYONLU KİRALAMA

Geçtiğimiz sezonu Granada'da kiralık olarak geçiren Kenedy için Fenerbahçe satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulundu. Taraflar arasındaki gürüşmelerin devam ettiği öğrenildi.

1
PİYASA DEĞERİ 10 MİLYON EURO

Chelsea'nin Kenedy'yi yeni sezonda da kadroda düşünmediği öğrenilirken başka kulüplerin de teklifi soz konusu. 25 yaşındaki Kenedy'nin piyasa değeri yaklaşık 10 milyon Euro civarında. (Takvim)