Arama Logo

Fenerbahçe'de Göztepe öncesi çifte sevinç
6
GÖZTEPE ÖNCESİ ÇİFTE MÜJDE

Son dakika golüyle Avrupa Ligi'ne veda eden ve yoluna Konferans Ligi'nden devam edecek olan Fenerbahçe, ara vermeden Süper Lig'deki Göztepe maçının hazırlıklarına başlarken Mesut Özil ve Luiz Gustavo'nun takıma dönmesi moralleri yükseltti.

5
ŞABLON BELİRLENİYOR

İzmir'de Göztepe'yi yenmeyi hedefleyen Vitor Pereira, iki yıldızının takıma katılmalarıyla kafasındaki oyun şablonunu da şekillendirmeye başladı.

4
MAÇ SAATİNDE BELLİ OLACAK

G.Saray maçındaki oyun anlayışıyla takımı sahaya sürmesi beklenen Portekizli teknik adamın maç eksiği bulunan Gustavo'yu oynatıp oynatmayacağı maç saatinde belli olacak.

3
MESUT ÖZİL ÇOK İSTEKLİ

Derbi ayak bileğinde oluşan şişme nedeniyle riske edilmeyerek Atina'ya götürülmeyen Mesut'un ise Göztepe maçında forma giymek için çok istekli olduğu öğrenildi. Takımın Atina'da olduğu günlerde Samandıra'da fizyoterapist eşliğinde bireysel olarak her gün çalışan Özil'in sahada olmak için çok çalıştığı belirtildi.

2
BU KEZ DE DÖRTLÜ DEFANS

Valencia ve Altay dışında kadroda eksiği kalmayan Vitor Pereira'nın son iki maçta olduğu gibi dörtlü defans ve Mesut Özil'li bir 11'le takımı çıkarması bekleniyor. Kart cezalıları Tisserand ve Mert Hakan Yandaş görev alamayacağı için Vitor Pereira'nın dörtlü defansı Ferdi-Kim-Szalai-Novak şeklinde sahaya sürmesi bekleniyor. (Hürriyet/Süleyman Arat)

1
FENERBAHÇE'NİN MUHTEMEL 11'İ