Arama Logo

Fenerbahçe'de Ferdi Kadıoğlu'na Milli Takım bonusu

Fenerbahçe'de 500 bin Euro’ya oynayan Ferdi Kadıoğlu, yeni sözleşmesiyle 1 milyon Euro karşılığı TL kazanacak. Ferdi, Türk statüsündeki yerini korurken, sarı lacivertliler de gelecek yıl 7’ye düşecek yabancı sayısında rahat bir nefes alacak.
5
FENERBAHÇE SONA YAKLAŞTI

Fenerbahçe sözleşme görüşmelerini yürüttüğü Ferdi Kadıoğlu konusunda sona yaklaştı…

4
MAAŞI İKİYE KATLANIYOR

Sarı lacivertliler, 22 yaşındaki yıldızına Türk Milli Takımı'nı seçmesi durumunda şimdiki maaşını (500 bin Euro) ikiye katlayan 5 yıllık bir kontrat önerisi sundu.

3
ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE AÇIKLAYACAK

Ay-Yıldız kararını önümüzdeki günlerde resmen açıklayacak olan Ferdi, ardından Fenerbahçe ile 5 yıllık yeni sözleşme imzalayacak.

2
F.BAHÇE'NİN ELİ RAHATLAYACAK

Hollanda'da doğan, annesi Kanadalı olduğu için bu iki ülkeyi de seçme hakkı bulunan kanat oyuncusu, Türkiye kararı sonrası Fenerbahçe'den 1 milyon Euro karşılığı TL (yaklaşık 15.5 milyon TL) kazanacak. Böylelikle oyuncu Türk statüsündeki yerini koruyacak ve Fenerbahçe gelecek yıl 7, bir sonraki yıl ise 6'ya düşecek olan yabancı sayısı konusunda rahat bir nefes alacak.

1
2 GOL 2 ASİST

22 yaşındaki futbolcu bu sezon Fenerbahçe formasıyla çıktığı 22 maçta 2 gol attı, 2 de asist yaptı. (Sabah/Volkan Demir)