Arama Logo

Fenerbahçe'de Ali Koç'tan takıma: "Bir an önce toparlanın!"
6
FENERBAHÇE'DE YENİ KARMAŞA
Fenerbahçe'de Galatasaray galibiyetinin keyfi kısa sürdü. Olimpiakos yenilgisiyle Avrupa Ligi umutlarını tüketen sarı lacivertliler, Göztepe beraberliğiyle kendini yeniden karmaşanın içinde buldu.
5
ALİ KOÇ'TAN UYARILAR
Sarı - lacivertliler bir kere daha teknik direktör arayışına başlarken Ali Koç çareyi oyunculara sarılmakta buldu. Göztepe maçının ardından statta Pereira ile yaklaşık bir saatlik görüşme gerçekleştiren Başkan, Samandıra’da da oyuncularla bir araya gelerek uyarılar yaptı.
4
"BİR AN ÖNCE KENDİNİZİ TOPARLAYIN"
“Bu camia mutlu olmayı hak ediyor” vurgusunda bulunan Koç “Bir an önce kendinizi toparlayın” dedi.
3
"BAŞARI FUTBOLDAN GEÇİYOR"
Futbol takımının kulübün lokomotifi olduğunun altını çizen Başkan Ali Koç, şampiyonluk hasretini hatırlatırke, “Zor bir dönemden geçiyoruz ama bunları aşacak güce sahibiz. Başarı futboldan geçiyor, bu da ancak kenetlenmeyle mümkün. Birbirinize destek verin” ifadelerini kullandı.
2
LİDERLER DE KONUŞTU
Başkanın moral ve uyarı içerikli bu sözlerinin ardından Mesut Özil, Gustavo, Mert Hakan, İrfan Can gibi isimler takım arkadaşlarıyla konuşmalar yaptı.
1
YEMEK ORGANİZASYONU
Takımın derbi öncesinde olduğu gibi sadece oyuncuların katıldığı bir yemek organizasyonu yaparak sıkıntılarını paylaşacağı öğrenildi. (Türkiye)