Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'de 78 milyon euro'luk beklenti!
8
İSMAİL KARTAL, NETLEŞTİRİYOR
Yoluna Konferans Ligi, Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda devam eden Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal, takımla ilgili düşüncelerini netleştirmeye başladı.
7
9 AYRILIK
Tecrübeli çalıştırıcı, bazı isimlerin biletini kesti. Bazı yıldızlar ise ayrılık kararı aldı. İşte ayrıntılar....
6
LUIZ GUSTAVO
Brezilyalı orta saha oyuncusu Luiz Gustavo'nun maaşının yüksek olması ve beklenen performansı göstermemesinin ardından yönetim ayrılık kararı aldı. Tecrübeli oyuncu için gelecek teklifler değerlendirilecek.
5
MIHA ZAJC
Sezon başındaki hazırlık maçlarında gösterdiği performansla yüzleri güldüren Miha Zajc daha sonrasında istikrar sağlayamadı. Fenerbahçe yönetimi Gustavo'nun ardından Miha Zajc, Pelkas, Allahyar ve Serdar Dursun'u da gözden çıkardı.
4
JOSE SOSA
Sezon sonu sözleşmesi sona erecek 36 yaşındaki Sosa ile de yola devam edilmeyecek.
3
ATTILA SZALAI
Geçen sezon devre arasında takıma katılan ve taraftarın en sevdiği futbolcular arasında yer alan Attila Szalai takımdan ayrılmak istediğini belirtti.
2
KIM MIN-JAE
Attila Szalai ile iyi uyum yakalayan Kim Min Jae ve Samuel-Osayi de Macar stoper gibi ayrılık kararı aldı. 3 futbolcu isteklerini yönetime iletti.
1
78 MİLYON EURO'LUK GELİR BEKLENTİSİ
Fenerbahçe yönetimi, Szalai, Kim Min Jae, Osayi, Serdar Dursun, Allahyar, Gustavo ve Miha Zajc'ın olası satışlarından 78 milyon Euro gelir bekliyor. (Sabah)