Arama Logo

Fenerbahçe, Cengiz Ünder için rezervasyon yaptı!

Fenerbahçe, Cengiz Ünder'in kiralık transferi için Roma patronu Jose Mourinho'nun 12 Ağustos'a kadar vereceği kararı bekleyecek.
8
ALİ KOÇ BİZZAT DEVREDE

Bizzat başkan Ali Koç yönetiminde teknik direktör ve transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, A Milli futbolcu Cengiz Ünder için bir kez daha resmen devreye girdi.

7
LEICESTER GERİ GÖNDERDİ

Leicester City'nin Cengiz Ünder'in 25 milyon euroluk satın alma opsiyonunu kullanmamasının ardından milli futbolcu Roma'ya geri dönmüştü.

6
CENGİZ'İN GELECEĞİ BELİRSİZ

Jose Mourinho'nun Roma kadrosunda bulunan tüm futbolcuları sezon başı kamp kadrosunda görmek istemesinin ardından Roma ile beraber sezon başı kampına katılacak olan Cengiz Ünder'in geleceği şu an için belirsiz.

5
FENERBAHÇE MASADA

Kariyerine Avrupa'da devam etmek isteyen Cengiz Ünder'in kiralık olarak kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe, hem Roma ile hem de Cengiz Ünder'in menajeri Mirsad Türkcan ile bir görüşme gerçekleştirdi.

4
MİRSAD TÜRKCAN OPSİYONU

23 yaşındaki Cengiz Ünder'i kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe, çok iyi ilişkilerinin olduğu Fenerbahçe'nin eski sporcusu Mirsad Türkcan ile görüşmelerde bulundu.

3
KARARI MOURINHO VERECEK

Yeni sezon hazırlık kampına EURO 2020'den sonra Roma ile başlayacak olan Cengiz Ünder, Jose Mourinho'nun kararı sonrasında ya takımda kalacak ya da yeni rotasını belirleyecek.

2
12 AĞUSTOS'A KADAR BEKLENECEK

Jose Mourinho'nun Cengiz Ünder için olumsuz bir rapor vermesi durumunda milli futbolcuyu kiralamak için Roma'dan söz alan başkan Ali Koç, bu süreç için 12 Ağustos'a kadar bekleyecek.

1
MİRSAD TÜRKCAN'IN AÇIKLAMASI

Cengiz Ünder'in transfer süreci hakkında da konuşan milli futbolcunun menajeri Mirsad Türkcan, "Cengiz Ünder ülkesini Avrupa'nın önemli liglerinde temsil ederek kariyerine devam etmek istiyor ve şu an için Türkiye'ye dönmeyi düşünmüyor"