Sporx Extra Arama Logo

Fatih Terim: "Kazanalım, dengelere bakalım"

Trabzonspor maçı öncesi oyuncularıyla bir toplantı yapan Terim, “Hiçbir konuda bahane duymak istemiyorum. Şansımız şu kadarmış, bu kadarmış önemli değil. Biz işimizi yapacağız. Kazanalım, neler olacağına bakarız” dedi.
5
TERİM'DEN FLORYA'DA TOPLANTI

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Trabzonspor maçına yönelik yapılan cuma günkü çalışma öncesinde futbolcularıyla bir toplantı yaptı.

4
"DENGELERİN DURUMUNA BAKALIM"

Başarılı çalıştırıcı, ligde üst üste yaşanan puan kayıplarının, şampiyonluk yarışında kendilerine yara verdiğini hatırlatarak, “Eksiklerimiz var, seyircimiz yok, şu oldu veya bu oldu diye hiçbir konuda bahane duymak istemiyorum. Veya puan cetveline bakarak şansımız şu kadarmış, bu kadarmış demek de önemli değil. Bizim üzerimize düşen görevler var. Biz işimizi yapacağız. Trabzonspor maçını kazanalım, ondan sonra neler olacağına, dengelerin durumuna bakacağız” diye konuştu.

3
SANTRFOR SIKINTISI VAR

Fatih hoca, Trabzon karşısında sahaya süreceği ilk 11’i ise henüz belirlemiş değil. Ayrıca ileri uçta Falcao’nun takımla çalışmalara katılmamış olması, santrfor sıkıntısı yaratıyor.

2
FATİH TERİM'İN 11 PLANI

Terim, kritik mücadeleye yönelik son taktik provayı bugün yaptıracak ve maçın 11’ini deneyecek. Kalede Okan, savunmada Mariano, Emin, Marcao, Saracchi, orta alanda Donk, Seri, Belhanda, hücumda Feghouli, Ömer Bayram, Emre Akbaba'nın oynaması bekleniyor.

1
GALATASARAY'IN MUHTEMEL 11'İ