Arama Logo

Fatih Terim kararını verdi! Halil mi, Muhammed mi?

Galatasaray'da yaklaşan Ocak transfer dönemi öncesi hareketli saatler yaşanıyor. Teknik direktör Fatih Terim forvet hattına yapılacak transfer için kararını verdi.
7
TERİM FORVET İÇİN KARARINI VERDİ!

Galatasaray'da yaklaşan Ocak transfer dönemi öncesinde hareketli saatler yaşanıyor. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, forvet hattına yapılması planlanan yatırım transferi için son kararını verdi.

6
HALİL DERVİŞOĞLU'NA YATIRIM YAPILACAK

Milliyet'ten Nevzat Dindar'ın haberine göre; Galatasaray hücum hattında Mustafa Muhammed’e değil, Halil Dervişoğlu’na yatırım yapacak. Sarı-kırmızılı takımda her iki futbolcunun geleceğiyle ilgili nasıl bir karar alınacağı merak ediliyordu. Cim-Bom’un golcü oyunculara yönelik planı belli oldu.

5
MUHAMMED VEYA HALİL DERKEN TERCİHİ BELLİ OLDU

Bir tarafta opsiyonu Galatasaray’da olan ve 31 Aralık’a kadar 4 milyon dolar yatırılması durumunda bonservisi Mısır kulübü Zamalek’ten alınacak Mustafa Muhammed bulunuyor. Diğer tarafta ise sözleşmesinde opsiyon yerine satın alma önceliği bulunan milli oyuncu Halil Dervişoğlu yer alıyor.

4
İSTANBUL'DAKİ DÜZENSİZ HAYATI ETKİLİ OLDU


Bu oyuncularla ilgili kafasındaki planları netleştiren Teknik Direktör Fatih Terim, yönetimden Mustafa Muhammed yerine Halil Dervişoğlu’na yatırım yapılmasını istedi. 1.5 sene için 2 milyon dolara kiralanan ve satın alma opsiyonu 4 milyon dolar olan Muhammed’in performansının düşmesinde İstanbul’daki düzensiz hayatının etkili olduğu düşünülüyor.

3
4 MİLYON DOLARLIK YATIRIM RİSKLİ GÖRÜLDÜ

Geçen sezon devre arasında geldiği sarı-kırmızılılarda sürekli olarak geriye giden 24 yaşındaki forvet için 4 milyon dolarlık yatırımın riskli olduğu hesaplanıyor.

2
TÜM ŞARTLARIN ZORLANMASINI İSTİYOR

Buna karşın Fatih Terim, 21 yaşındaki Halil Dervişoğlu’nun bonservisinin alınması için şartların zorlanmasını istiyor. A Milli Takım forması da giyen Halil’in Muhammed’e göre 3 yaş genç olup gelişime açık bulunması nedeniyle teknik patron Fatih Terim’in tercihini Mısırlı forvet yerine Türk oyuncudan yana kullanmak istediği öğrenildi.

1
PAZARLIKLAR BAŞLIYOR

Mustafa Muhammed’in 4 milyon dolarlık satın alma opsiyonunu kullanmak yerine Halil’e odaklanan sarı-kırmızılı yönetim, İngiliz ekibi Brentford’la pazarlıklara en kısa süre içinde başlayacak.