Arama Logo

Fatih Terim'den şampiyonluk iddiası!
9
FATİH TERİM: "DERBİYE KALMAZ"

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Fatih Terim, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği'nin (GSYİAD) iftar yemeğinde boy gösterdi. Oldukça samimi bir ortamda geçen yemekte Başkan Dursun Özbek ile Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, tecrübeli teknik direktörü, Fenerbahçe ile oynanacak ligin son maçına davet etti.

8
OKAN BURUK'A DESTEK
Uzun aradan sonra Galatasaray'ın bir etkinliğine katılan Fatih Terim'e salonda ilgi çok büyüktü. Sarı-kırmızılı kulübün efsane hocasından iftarda şuanki çalıştırıcısı Okan Buruk'a destek geldi. Terim'in masadaki sohbette eski öğrencisine destek verdiği belirtildi. Okan hocayı başarılı bulduğunu söyleyen Fatih Terim'in futbol ekonomisi üzerine de değerlendirmelerde bulunduğu kaydedildi.
7
ERDEN TİMUR'DAN DAVET!

Sabah'ın haberine göre; NEF Stadı'nda olmasının kendilerine büyük güç vereceğini söyledi. Timur Ayrıca, "Tabii ev sahibini, evine davet etmek ayıp oluyor" esprisi yapmayı da ihmal etmedi.

6
"ZANIOLO BÜYÜK SES GETİRDİ"

Terim, Erden Timur'u başarılı transferleri nedeniyle tebrik etti. Özellikle Zaniolo'nun çok iyi bir seçim olduğunu ve transfer edilmesinin İtalya'da fırtınalar kopardığını söyledi.

5
"HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK"

Başkan Özbek'e de "Galatasaray yeni bir döneme girdi. Umarım bundan sonra her şey daha güzel olacak" dedi. NEF Stadı'nda oynanacak ligin son maçı olan Fenerbahçe derbisinde olma sözü verdi.

4
"ŞAMPİYONLUK DERBİYE KALMAZ"

Bomba bir de iddia da bulundu: "Okan Buruk ve ekibine güveniyorum. Şampiyonluk derbiye kalmaz."

3
"HAZİRANLAR DA BİZİM OLACAK"

GSYİAD'ın iftarında bir konuşma yapan Özbek, şampiyonluk için iddialı konuştu. Özbek, "Bu sene her ay bizim. Mayıslar da bizim. İnşallah haziranlar da bizim olacak" dedi.

2
İKİ DEVLET BİR MİLLET

Karabağ ile çok özel bir maç oynadıklarını kaydeden Özbek, TFF'ye Türki Cumhuriyetlerdeki futbolcuların yabancı statüsünde olmamalarını sağlamak üzere teklif götüreceklerini kaydetti. Başkan, "Her şeyimiz aynı. İki devlet bir millet lafı son derece doğru. Biz gittik, yaşadık ve gördük. Bunun gelişmesi için de elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

1
KATKIDA BULUNUYORUZ

GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu, "Galatasaray camiası olarak böyle anlamlı gecede bir araya geldik. GSYİAD'ın başkanımızın sevgi iklimine katkı yapmak için çalışıyoruz" dedi.