Arama Logo

Fatih Terim'den futbolculara Florya'da uyarı!
6
TERİM'DEN FLORYA'DA TOPLANTI

Üst üste gelen Karagümrük beraberliği, evindeki Fenerbahçe yenilgisi, son olarak da Malatya'daki beraberlik, Galatasaray 'a 3 haftada tam 7 puana mal oldu. Böylece lider Trabzonspor 'un 14 puan gerisinde kalan Sarı-Kırmızılılar'da, Avrupa'da alınan başarılı sonuçlara rağmen moraller alt üst olmuş durumda.

5
SUSKUNLUĞU BOZDU

Ligdeki kötü gidişatı bir an önce sonlandırmak isteyen teknik direktör Fatih Terim, Florya'daki suskunluğunu bozarak, öğrencileriyle kısa bir toplantı yaptı.

4
"HİÇBİR ŞEY BİTMİŞ DEĞİL"

Ligde daha ilk devrenin bile bitmediğini hatırlatan tecrübeli çalıştırıcı, "Önümüzde kazanılacak ve kaybedilecek daha çok puan var. Henüz hiçbir şey bitmiş değil. Biz kendi işimizi yapalım. Bir an önce toparlanıp ayağa kalkalım ve kazanmaya başlayalım. Sonrasında kim nerede olur, ne yapar, hep beraber bakarız" ifadelerini kullandı.

3
GOL PROBLEMİNE ÇÖZÜM ARIYOR

Savunmada yapılan bireysel hatalara rağmen, defans hattının genel durumundan memnun olan Terim, asıl problemin hücum hattında olduğunu düşünüyor. Takımının bir türlü lig maçlarını erken kopartıp sonuca gidememesinden dert yanan Fatih hoca, ekibiyle birlikte gol krizine çözüm arıyor.

2
HALİL'İ ADAPTE ETMEYE ÇALIŞACAK

Birçok hücum oyuncusundan beklediği verimi alamayan Terim'in, çift forvetli düzeni yeniden gözden geçireceği ve Halil'i bir şekilde 11'e tekrar adapte etmeye çalışacağı bildirildi.

1
İLK 11 TAKTİK PROVADA BELLİ OLACAK

Diagne ile Muhammed arasında bir değişiklik olup olmayacağı ise Altay maçına yönelik gerçekleşecek taktik provalarda ortaya çıkacak. [Fanatik / Metin Karabaş]