Arama Logo

Fatih Terim: "Ben şansa inanmam!"
12
FATİH TERİM'İN SÖZLERİ
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, St Johnstone beraberliğinin ardından açıklamalarda bulundu.
11
BOŞ KALEYE ATAMADIK
Daha maçın başında öne geçebilirdik. Bu tip takımlara erken gol bulmanız önemli. Ne yazık ki golü atamadık. Direkten döndü, boş kaleye atamadık. Rakip temaslı oynuyor. Hakem de ağırdan almalarına izin verdi.
10
EN KÖTÜ ŞEY
1-0 geriye düştük, 10 kişi kaldık. Herhalde bir takımın başına gelebilecek en kötü şey. İyi reaksiyon verdik. Bir gol daha atabilirdik.
9
ORADA KAZANIRIZ
Şimdi orada kazanmalıyız. İlk defa yaptığımız bir şey de değil. Deplasman golü kuralı da yok. Turu inşallah alacağız.
8
BÖYLE OLURSA OYUNCU KALMAZ
Taraftar bizim en büyük silahımız. Ancak böyle olursa silah bize döner. Aytaç Kara'ya tepki hoş değil. Böyle olursa, oyuncu kalmaz. Kimse hata yapmak için oynamıyor. Bu huyumuzu değiştirmeliyiz.
7
ŞANSA İNANMAM
Ben şansa inanmıyorum. Kale karşında atacaksın. Burada erken golü bulsan, turu alacaksın, yürüyüp gideceksin.
6
DEĞİŞECEĞİZ
Galatasaray değişe, değişe, değişecek.
5
"2 METREDEN, 5 METREDEN ATACAKSIN"
2 metreden atacaksın, 5 metreden atacaksın bu golleri... Elendiğin zaman 'Kusura bakma, şanssızdık' benim çok sıcak baktığım bir şey değilç
4
"MUSTAFA'DAN BEKLENTİM BÜYÜK"
Mustafa Muhammed'den çok şey bekliyorum. Türkiye'ye müthiş bir giriş yaptı. Ben de özlemle o girişini anıyorum, daha iyi olmasını umuyorum. Geleceğine kendi formu karar verecek. Daha çok çalışmasını sağlayacağız. İyi oyuncu ama daha konsantre olmalı. Daha çok aramalı. Bize oyunda katkıda bulunmalı.
3
"UMARIM BİR DAHA OLMAZ"
Yeteneğe nasıl önlem alamıyorsanız bireysel hataya da çare bulamazsınız. Bireysel hata, benim ne yapacağımı bilmiyorsunuz demek. Bireysel hataya tedbir alamazsınız! En aza indirmeye çalışacağız. Olmaması için uğraşacağız. Bu sık sık tekrar ederse, oyuncu değiştirilir. Başka bir şey olacak hali yok. Öyle bir yerde oluyor ki, hemen ceza yiyoruz. Umarım bir daha olmaz.
2
"MUSLERA'NIN KREDİSİ MEVCUT"
Muslera tatil yapmadan geldi, biz rica ettik diye özveriyle oynadı. Kaleci transferi düşünmüyoruz. Ona güveniyoruz. Bazen insana böyle şeyler olur, hepimize oluyor. Kredisi mevcut, toparlar.
1
"CANER İÇİN TASARRUFUMUZ YOK"
Caner Erkin, Milli Takım'dan oyuncum. Ancak şu anda van Aanholt, Ömer ve Emre Taşdemir olmak üzere 3 bekimiz var. Şu anda böyle bir tasarrufumuz yok.