Sporx Extra Arama Logo

Fatih Terim: "14 Haziran'da Florya'da toplanın"
7
FATİH TERİM'DEN YENİ SEZON RAPORU
Pazartesi günü Galatasaray'la sözleşmesi sona eren teknik direktör Fatih Terim, görevini bırakırken yönetime kapsamlı bir rapor sunmayı ihmal etmedi.
6
14 HAZİRAN İÇİN TARİH VERDİ

Ömer Bayram ve Emre Akbaba'nın takımda kalması gerektiğini ifade eden Terim, 20-21 Temmuz'daki Şampiyonlar Ligi ön elemesini dikkate aldı ve "Futbol takımı 14 Haziran Pazartesi günü Florya'da yeni sezon için toplansın" tavsiyesinde bulundu.

5
AVRUPA'DA KAMP YOK

İmparator, Süper Lig başlayana kadarki kamp ve antrenman programını A'dan Z'ye saat saat hazırladı. Pandemi koşullarında Avrupa'da kamp mümkün gözükmüyor ve geçen sezon olduğu gibi sarıkırmızılı takım Florya'da sezona hazırlanacak. 

4
HAZIRLIK MAÇI TEMASLARI
Ancak Avrupa'da birkaç takımla hazırlık maçı oynanması konusunda temaslar kuruldu.
3
YÖNETİM GEL DERSE BAŞLARIM

Durumunun netleşmesi için 19 Haziran'daki seçimi bekleyen Fatih Terim'in "Yeni seçilecek başkan ve yönetim 'gel' derse, hemen (20-21 Haziran) Florya'ya gidip takımla idmanlara başlarım" dediği öğrenildi. 

2
TÜM RAPORLARI BIRAKMAYA HAZIR
Fatih Terim, kendisi ile devam edilmemesi halinde de futbol takımı ile ilgili antrenmandan transfere kadar kapsamlı raporunu yeni gelecek hocaya teslim etmeye hazır.
1
MÜDERRİSOĞLU HAZIR

Terim'in raporu yönetim tarafından dikkate alınır ve Futbol A Takımı 14 Haziran'da Florya'da toplanırsa, altyapıdan hocalar idmanları yönetecek. Şu anda Terim ve ekibi görevden ayrıldığı için U-19 Takımı Koordinatörü Ceyhun Müderrisoğlu teknik direktör meselesi netleşene kadar takımı sezona hazırlayabilir. (Sabah/Mehmet Özcan)