Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fassnacht Beşiktaş'a çok sıcak! İsviçreliler duyurdu...
6
BEŞİKTAŞ'A HABER VAR

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Young Boys'ta forma giyen Christian Fassnacht'ı transfer etmek için görüşmelere devam ediyor. İsviçre basını, 28 yaşındaki futbolcunun geleceğiyle ilgili son durumu yazdı.

5
BEŞİKTAŞ'A KAPILAR KAPANMADI

İsviçre'de günlük gazetelerden biri olan Blick'te Alain Kunz imzasıyla yer alan habere göre; Young Boys, Beşiktaş'a kapıları kapatmış değil. Hem teknik direktör Valerien Ismael hem de futbolcu transfere sıcak.

4
BEŞİKTAŞ'IN TRANSFER TEKLİFİ NEYDİ?

Haberde ayrıca, "Türkler henüz Young Boys'un isteediği rakama yakın bir teklifte bulunmadı. Beşiktaş önce 2 milyon Euro, sonra da 3 milyon Euro önerdi. Bu halen yeterli olmasa da aradaki fark kapanabilir" ifadeleri dikkati çekti.

3
'FASSNACHT BEŞİKTAŞ'I İSTİYOR'

Ayrıca "Futbolcunun halen yurt dışına gitmek gibi bir hayali var. Eğer Beşiktaş'a giderse Dünya Kupası kadrosunda yer alma şansı da artacak. Young Boys'da daha fazla forma şansı bulsa bile bu, durumu değiştirmiyor" denildi.

2
FUTBOLCUNUN SÖZLEŞME DURUMU

Fassnacht'ın Young Boys ile sözleşmesi 2024'e kadar devam ediyor. Sözleşmesindeki opsiyonun devreye girmesiyle 2023'te bitecek kontrat otomatik olarak 1 yıl uzamıştı.

1
BAŞARILI BİR DÖNEM GEÇİRDİ

Orta sahada hemen hemen her bölgede oynayabilen Fassnacht, Young Boys'da başarılı bir dönem geçirdi. Fassnacht, İsviçre'de 5 kez lig şampiyonluğu ve bir kez de İsviçre Kupası'nı kazanmıştı.