Sporx Extra Arama Logo

Falcao'nun eşi doğum için Türkiye diyor
8
INSTAGRAM RÖPORTAJI
Galatasaraylı Radamel Falcao'nun eşi Lorelei Taron, evlilikleri ve eşinin kariyeriyle şekillenen yaşamı ile ilgili bir Instagram röportajı gerçekleştirdi.
7
19 YAŞINDA EVLİLİK
Taron 19 yaşında evlendiği Radamel Falcao'nun kariyeri sebebiyle sık sık şehir değiştirmek zorunda kalmalarının zorluklarını çektiğini ancak her zorluğa alışarak Falcao ile mutlu bir aile yapılarının olduğunu söyledi.
6
"UYUM SAĞLAMAK ZOR OLDU"
Taron açıklamasında, "19 yaşında evlendim ve evet ilk başlarda çok zorlandım. Çok farklı bir dünyadaydım çünkü ben kilisede büyüdüm. Dışarıdaki insanlarla nasıl konuşacağıma kadar uyum sağlamak benim için zor oldu" sözlerini kullandı.
5
"YAŞAMIM HAREKETLENDİ"
Taron Falcao ile ilgilenmeye ve gittiği her ülkeye, seyahatlere ve deplasmanlara dahi gittiğini belirterek evlendiklerinden bu yana kendisinin de hareketli bir yaşama sahip olduğunu söyledi.
4
DOĞUM NEREDE OLACAK?
Taron ayrıca dördüncü çocuğuna hamile olmasının ve doğumu nerede yapacağının sorulması üzerine ise tercihinin kesinlikle Türkiye olacağını çünkü Türkiye'deki sağlık hizmetlerinden çok etkilendiğini söyledi.
3
"TÜRKİYE'NİN SAĞLIK HİZMETLERİNDEN BÜYÜLENDİM"
"Bebeğimiz burada doğacak. Zaten doğuma 2 ay kaldı. Türkiye'deki sağlık hizmetlerinden büyülendim diyebilirim. Bu yüzden burada bir çok bebeğim olabilir" diyerek Türkiye'de 4. çocuklarını dünyaya getireceğini ifade etti.
2
4. ÇOCUKLARI ERKEK
Mesleği şarkıcılık olan Taron 4. çocuklarının erkek olacağının sorulması üzerine bu konuda yaşadıkları heyecanı dile getirdi.
1
FALCAO'NUN 3 KIZI VAR
Falcao'nun Dominique, Desiree, Anette isminde 3 kızı bulunuyor.