Arama Logo

Falcao ayrılık için düğmeye bastı; 3 talibi var
6
FALCAO AYRILIK PLANLARINA BAŞLADI

Galatasaray'da Radamel Falcao ayrılık için düğmeye bastı. Başkan Burak Elmas'ın, "Kendine takım bul" dediği Kolombiyalı yıldız kendisine gelen 3 teklifi değerlendirmeye aldı.

5
MASADA 3 TEKLİF VAR

ABD, Meksika ve Katar'tan birer kulüp Falcao'yu transfer etmek istiyor.

4
İLK TERCİHİ AMERİKA

Tecrübeli forvetin menajeri Jorge Mendes bu kulüplerle pazarlıklarını sürdürüyor. Galatasaray yönetiminin bonservis beklentisinin bulunmadığı belirlendi. Falcao'nun ilk tercihinin ABD olduğu ifade ediliyor.

3
İSTENMEDİĞİM YERDE DURMAM

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Burak Elmas ile Falcao arasında geçen görüşmenin detaylarına da ulaşıldı. Alınan bilgilere göre Kolombiyalı yıldız, "Kendine takım bul" diyen Elmas'a, "Ben Falcao'yum. Bugüne kadar istenmediğim hiçbir yerde durmadım" yanıtını verdiği belirlendi.

2
HERKESE GÜZEL VEDA ETTİK

Fatih Terim ise Falcao hakkında, "Hem Falcao hem Feghouli Galatasaray’a hizmet etmiş olan bizim için değerli oyuncular. Ayrılıkları ve bir araya gelmeleri doğal kabul etmeliyiz. Çünkü biz kulüp olarak özellikle Florya’da son yıllarda ayrılan oyuncularımızın hepsine çok güzel veda ettik. Israrla söylüyorum ki, gelirken karşılamayacağız, giderken yolcu edeceğiz. İyi anılmak istiyorsanız böyle büyük oyuncuların sizi hatırlamasını istiyorsanız buna önem vermeniz gerekiyor." dedi.

1
FALCAO'NUN PERFORMANSI

Geçen sezon Galatasaray formasıyla sadece 18 maça çıkan 35 yaşındaki Kolombiyalı golcü Falcao, 9 gol atarken 2 de asiste imza attı.