Sporx Extra Arama Logo

Fabio Martins: "Fenerbahçe'nin teklifini kabul etmiştim"
6
FABIO MARTINS'TEN İTİRAF
Sezon başında Fenerbahçe ile adı anılan 27 yaşındaki hücum oyuncusu Fabio Martins, sarı-lacivertli takıma gelmek istemesine rağmen transferin gerçekleşmediğini söyledi. Kulübünün Al Shabab ile anlaştığını belirten Portekizli sol kanat oyuncusu, yaşananları anlattı. İşte o sözler...
5
"4 TEKLİFİN BİRİ F.BAHÇE'YDİ"
4 takımdan teklif aldım. Biri Al Shabab, biri İspanya 2. lig ekibi, diğeri İngiltere 2. lig ekibi ve bir diğeri de Fenerbahçe'ydi. 2. Lig kulüpleri benim ilgimi çekmedi. Aslında iyi projeleri vardı ancak finansal olarak da dikkat çekici değildi.
4
"F.BAHÇE'Yİ KABUL ETMİŞTİM"
Fenerbahçe'nin projesi beni çok heyecanlandırdı, Avrupa'da devam etme şansı vardı. Aslında Braga'dakinin altında bir teklif yapıldı ancak Avrupa'da, birçok önemli ismin olduğu bir takımda devam etmek istediğim için kabul ettim.
3
"BRAGA İLE ANLAŞAMADILAR"
Benim Fenerbahçe'nin teklifini kabul etmeme rağmen, Fenerbahçe Braga ile anlaşma sağlayamadı. Ardından Al Shabab, kulübümle anlaştı ve bana da gitmekten başka çare kalmadı.
2
"ARABİSTAN ZORLUYDU"

Suudi Arabistan Ligi'ne gitmek benim için zorluydu. Teknik açıdan, teorik açıdan zayıf bir ligdi. Ancak burada şimdi iyi durumdayım, iyi de bir sözleşmem var. Gelirken amaç iyi bir sezon geçirmek ve sonrasında daha iyi bir sözleşme almaktı.

1
17 MAÇTA 5 GOL - 2 ASİST
Braga'dan sezon sonuna kadar Al Shabab'a kiralanan Fabio Martins, Suudi Arabistan'da 17 maça çıktı ve 5 gol, 2 asistlik performans sergiledi.