Sporx Extra Arama Logo

Erol Bulut'tan derbi motivasyonu: "Sonuna kadar savaşacağız"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Trabzonspor derbisi öncesinde oyuncularıyla yaptığı toplantıda net ifadeler kullandı. Genç teknik adam, "Puan kaybına tahammülümüz olmayan sürece girdik. Trabzon’a karşı hedefimiz yalnızca 3 puan olmayacak. Futbolumuzla da en iyisi olduğumuzu göstereceğiz” dedi.
6
TRABZONSPOR ÖNCESİ SON TOPLANTI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Trabzonspor maçı öncesi öğrencileriyle son bir toplantı yaptı.

5
"EN İYİ OLDUĞUMUZU GÖSTERECEĞİZ"

Net ifadeler kullanan Bulut, kazanmaktan başka şanslarının olmadığına vurgu yapıp, "Özellikle sahamızda kaybettiğimiz puanlar zirvenin gerisinde kalmamıza sebep oldu. Artık puan kaybına tahammülümüzün olmadığı bir sürece girdik. Trabzonspor'a karşı hedefimiz yalnızca 3 puan kazanmak olmayacak. Oynayacağımız futbol ve mücadelemizle Türkiye'nin en iyisi olduğumuzu bir kez daha göstereceğiz" dedi.

4
"SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIZ"

Genç hoca, sözlerine şöyle devam etti: "Daha önce söylediğim gibi sahaya odaklanacağız, işimiz sahada. Saha dışına kulaklarımızı tıkayıp, işimize bakacağız. Kalan 15 maçımızdaki en zorlu 90 dakikalardan birini oynayacağız. Başlangıç düdüğünden itibaren oyundan kopmayacağız. Sonuna kadar savaşacağız."

3
"YENİ BİR BAŞLANGIÇ"

46 yaşındaki teknik adam, kazanmak zorunda olmalarına rağmen savunma güvenliğinin önemine vurgu yaptı, "Göztepe karşısında yaptığımız hataların tekrarlanmasını istemiyorum. Hücuma çıkarken savunmada bıraktığımız boşluklar başımıza iş açtı. Daha tedbirli ve disiplinli oynayacağız. Trabzon'da yeni bir başlangıç yapacağız." dedi.

2
"SİZİN GİBİ OYUNCULARIN YAPACAKLARI ÖNEMLİ"

Erol Bulut, Pelkas, Mesut Özil, Valencia gibi isimlere de hücumda bireysel yeteneklerini ön plana çıkarmaları talimatını vererek, “Bu kritik maçta sizin gibi özel oyuncuların yapacakları çok önemli” diye konuştu.

1
"FENERBAHÇE'NİN GÜCÜNÜ GÖSTERECEĞİZ"

Futbolcular da kritik maç için kenetlendi. Oyuncular, son dönemde ağır şekilde yapılan eleştirilere sahada cevap verip, alacakları galibiyetle hâlâ şampiyonluğun en önemli adayı olduklarını göstermeye kararlı. Samandıra’da kimse, olumsuz bir sonucu ve sonrasında yaşanacakları aklından bile geçirmiyor. Herkesin düşüncesi aynı: Fenerbahçe’nin gücünü göstereceğiz! (Sabah)