Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Galatasaray-Trabzonspor yorumu!
9
TOROĞLU'NDAN GALATASARAY-TRABZONSPOR YORUMU
Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Trabzonspor'u 3-1 mağlup ettiği karşılaşmayı A Spor'da değerlendirdi.
8
DIAGNE ATILMALIYDI
Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan 10 milyon Euro'ya transfer ettiği Diagne 2. sarı karttan atılmalıydı. Nagatomo 2 kez Soldado ile aynı ifadeleri kullandı fakat ceza almadı.
7
HAKEM İÇİN BİR YORUM...
Bu maçın hakemi için bir yorum var, Oha
6
İĞRENÇ BİR HAKEMDİ
Soldado atıldı ama Nagatomo atılmadı. Hakemden bu akşam iğrendim. İğrenç bir hakemdi. Allah'tan sahada top oynamıyorum. Ben bunlar yüzünden hakem oldum. Trabzonsporlu çocuklara helal olsun.
5
AĞZINIZI AÇMAYA HAKKINIZ YOK
Fenerbahçe ve Beşiktaş size sesleniyorum. Siz bildirime imza attınız. Federasyonu tehdit ettiniz. Ağzınızı açmaya hakkınız yok.
4
KORKMAYIN, İYİ YÖNETİN
Çıkın kimseden korkmayın ve iyi yönetin. İşte hakem Fenerbahçeli Soldado'yu atan kişi. Soldado açıklama yapana kadar herkes hakemi suçladı.
3
TERİM İLE BİRBİRİNE GİRER
Uyanık Diagne VAR var! Topu neden elle atıyorsun? Diagne gol atsan ne olacak? İptal olacak. Diagne sen bu kartı alıyorsan o parayı alamazsın. Terim ile bu adam yumruk yumruğa bile girebilir. Diagne, Galatasaray'ın başına çok çorap örer. Fatih Terim'le Diagne sahada birbirine girmezse ben hiçbir şey bilmiyorum.
2
YÜREĞİNİZ CİVCİV YÜREĞİ
Soldado'nun günahı ne? Nagatomo'nun atılması lazımdı. Hakem karaterdir, kural değildir. Ümit Öztürk, Diagne'nin pozisyonunda sarı kart vermiyor. Veremezsin çünkü yüreğiniz civciv yüreği... İkinci sarı kartı veremezsin çünkü Diagne atılacak.
1
UTAN ÜMİT ÖZTÜRK

Ümit Öztürk yazıktır. Ümit Öztürk, biraz erken evlenseydin, Trabzonspor'daki 6 oyuncu yaşında çocukların olurdu, o çocuklardan utan Ümit Öztürk...