Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Sergen hoca sezon ortasında gidiyordu"
11
TOROĞLU VE UÇAR'IN YORUMLARI
Erman Toroğlu ve Feyyaz Uçar, ASpor'da Beşiktaş'ın şampiyonluğunu değerlendirdi.
10
"LİDER OLMAK KOLAY DEĞİL"
Erman Toroğlu: "Mutlak Sergen'in sıkıntıları vardı. O da rest yaptı. Sonra Başkan olaya el koydu ve işi düzelttiler. Lider olmak öyle kolay bir şey değil"
9
"ŞİMDİDEN UYANDIRAYIM"
Erman Toroğlu: "Beşiktaş şampiyon oldu. Kupaya da bakacağız. Şampiyon olundu diye geçen yönetimlerin sakat işlerinin üstü kapatılmasın. Şimdiden uyandırayım milleti de herkes uyanık olsun"
8
"BAŞKEN BEN KONUŞACAĞIM DEDİ"
"Sergen'in bir demecinden sonra sezon içinde bir kaç yönetici ipini çekecekti hocanın. Sonra başkan devreye girdi ben konuşacağım dedi. Sergen'in mutlaka sıkıntıları vardı. Yöneticiler de bu nedir dedi. Lider olmak farklı bir olaydır"
7
"YERLİLER NİYE DIŞARI GİDİYOR?"
Erman Toroğlu: "Futbolcularımız niye dışarıya gidiyor? Yabancı serbest olunca Türk oyuncular dışarı gitti. Öyle oyunculara 3-4 milyon verildi ki, yabancı oyuncuyu 200 - 300 bine oynatıyorum niye vereyim ki? O duruma getirdiler"
6
"ALT LİGE SCOUTLAR BAKIYOR"
Erman Toroğlu: "Bizim dışarıdan hala gelip altyapılarımızdan oyuncularımızı alıyorlar. Alt ligleri yabancı gözlemciler tarıyor kimsenin haberi yok"
5
"GHEZZAL EN ÖNEMLİSİYDİ"
Feyyaz Uçar: "Sergen hoca geldikten sonra çok eksikler vardı. Ghezzal, Rosier'in katkılarından sonra bambaşka bir duruma geldi takım. Aboubakar da aynı şekilde. En büyük rolü oynayanlar ama Ghezzal şampiyonluk bayrağını taşıyan en önemli oyuncuydu. Larin de zaman zaman ona eşlik etti"
4
"GOCUNMADAN, GÜCENMEDEN..."
Feyyaz Uçar: "Vida çok iyi sezon geçirdi. Sezon başı silkelendi. kendine geldi. Şunu söylemek lazım, böyle bir alternatifsiz kadroyla gocunmadan gücenmeden Sergen hoca müthiş bir işe imza attı. Kardeşimizi kutluyoruz. Başarının sebebi Sergen Yalçın"
3
"YÖNETİM TRANSFERLERİ YAPTI"
Feyyaz Uçar: "Kampanyalar oldu, Bırakmam Sen kampanyaları yapıldı. Yapabildikleri kadarını yaptılar. Yönetim Beşiktaş'ın ihtiyacı olan transferleri de yaptılar. Hocaya verdiklerii destek de çok önemliydi"
2
"DOĞRU TRANSFERLER ŞART"
"Şimdi Şampiyonlar Ligi için de doğru transferler yapıp takviyeler yapmak lazım. Şimdiden onu da söyleyelim"
1
"ÖZÜMÜZE DÖNELİM"
Feyyaz Uçar: "Türk çocuklarımıza şans verilince neler yapıldığı ortada. Yerli oyuncularımız, hocalarımızla özümüze dönelim. Galatasaray UEFA Kupası'nı aldığında 3 yabancısı vardı. Gelirleri bütçeleri doğruları kullanalım"